Vücut Ağırlığım Ve Kilo Artırımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alozder tarafından 30 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. alozder

alozder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 7 ay önce 56 kilo olarak basladıgım bu sporda su an 62 kıloyum beslenmemde sorunlu oldugu için tıkandım kaldım bu kiloda agırlık artırmak için kilo almayı beklemelımıyım beklememelımıyım cunku kılo alamıyorum ve moralım bozuk herkes gıbı kas kutlemı artırmak ıstıyorum yani beslenmeyi artırana kadar aynı kılolarla gırsem gelısım olurmu

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    supplement kullan, daha cok ye, daha agır calısmak ıcın bır partner bul

3. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kas kütlen arttıkça daha fazla yemen gerekeceğini de unutma.

4. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    masteer in söylediği gibi partner kesinlikle çok önemli. özellikle interval çalışmalarında ki bu kısa sürede kütle kazanmak için yapılır, kesinlike partnerle çalışman gerekir. zira son setlerdeki 4 tekrarlar da yüksek ağırlıklarla çalışırken güvenlik açısından birinin seni mutlaka desteklemesi gerekir.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Partner sadece güvenlik için değil ağırlığa konsantre olabilmen için de gerekli. "Ulan bunun altında kalır mıyım" sorusu kafanda olduğu sürece ağırlığı basmak daha da zorlaşıyor. En güzeli sürekli sabit biriyle çalışabilmek. Senin yorulduğunu, yardıma ihtiyacın olduğunu söylemeden sezebilecek biri. O da her zaman mümkün olmuyor.

6. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Son setleri zorlanacağın ağırlıkları kullan. Mesela son set 6 tekrar yapacaksın bunun enaz 3-4 tanesini kendin, diğer 2 sini ise yardım alarak yapacaksın bir süre sonra o ağırlıgı kendin kaldırır duruma geleceksin. Ben bunun çok faydasını görüyorum, her harekette son seti (bacaklar hariç) yardım alarak yapıyorum.

Sayfayı Paylaş