Vücut İçin Tavsiye

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve carter25 tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. carter25

carter25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize iyi günler beyler.2-3 gün önce Hardline'ın sitesinden 3 kg Pro Gainer ve 100 tablet Glutamin siparişi verdim.Tabi ki vücut geliştirme yapan bir arkadaşımın tavsiyesiyle.Pazartesi günü spora başlıyorum.Hardline'ın sitesinde Pro Gainer için günde 4 defa 2 ölçek(80gr) veya günde 2 defa 1 porsiyon(200 gr) kullanılması gerektiği yazıyor.Ayrıca Glutamin içinde spordan önce 4 spordan sonra 2 tane tavsiye edilmiş.Ben bu ikiliyi en iyi hangi şekilde kombinasyon ederek kullanabilirim.Yani günde kaç ölçek progainer günde kaç tane glutamin ve zamanlarını bana tavsiye edebilirmisiniz?

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ilk önce beslenmeni düzene sok sonra bunları kullanmak istersen kullan.

3. carter25

carter25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem düzende zaten hocam.işte benim istediğim bunları ne oranda kullanayım senin bi tavsiyen var mı bu konuda

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    yeni başlayanların supplement kullanılması pek önerilmez ama kullanmak istiyorsan gainer ı kalkar kalmaz alabilirsin böylece vücuda hemen karbo girmiş olur.glutamine ise bildiğim kadarıyla yatmadan öncede alınan bir amino asit.keşke siparişi vermeseydin.çok kaliteli gainerlar var içinde bol kretain glutamine bcca bulunduran.

Sayfayı Paylaş