Vücut ölçülerim sizce nasıl?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ByVendetta tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar ilk başta ben fit görünmek isteyen biriydim bunu başardım yağ oranımı 3 ayda %12den %7 ye indirdim ve 2-3 kilo civarında kas hacmi kazandım biraz daha kilo almak istiyorum ve omuzlarımı genişletmek istiyorum,özel program uygulamaya başladım 1,5 cm arttırdım omuz ölçümü daha da artacaktır umarım(bu konuda önerilere açığım)vücut tipim ekto-mezo lütfen yorum yaparken bodybuilding birine göre değilde fit ve parçalı bir vücut isteyen birine göre yorum yapın vücut ölçülerim:İlk başta boy kilo belirteyim,boyum:188 kilom:76
    Gelelim ölçülere
    Omuz:118
    Sağ kol:35
    Sol kol:34,5
    Göğüs:92
    Bel:75
    Sağ Bacak:55
    Sol Bacak:55
    Sağ Kalf:37
    Sol Kalf:37

Şu an ki görüntüm hoşuma gidiyor fakat daha belirgin kaslar istiyorum,2-3 kilo daha kas alıp yaza öyle girmek istiyorum,vücut ölçülerim hakkında eleştirilerinize açığım lütfen 3 ayı,olmak istediğim fit ve parçalı vücudu(yani bb vücudu değil) ve vücut yapımı(kolay kilo alamayan)göz önünde bulundurun şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için...

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    -antrenman ve bodybuilding bölümü:Bu bölüm antrenman çeşitleri, tarzı ayrıca her kişi ve koşula göre hazırlanan programların konuşulduğu yer.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş