Vücut Ölçülerim ve Antrenman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lennox tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lennox

lennox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler haftada 6 gün antrenman yapıyorum bunun 3 günü ağır halter 3 günü teknik ağırlıklı atletizmle ilgili 18 yaşındayım 193 boy 84 kiloyum yağ oranım çok düşük herhangi bir protein tozu kullanmıyorum vücut ölçülerim şu şekilde
    Omuz 125 cm
    Göğüs 103 cm
    Bacak 61 cm
    Alt bacak 41 cm
    Kol 37 cm

Soğuk haldeyken aldım bu ölçüleri sizce bu ölçüler iyi midir protein ihtiyacımı karşılıyorum beslenmeme çok dikkat ediyorum protein tozu takviyesi yapmam gerekir mi önerileriniz nelerdir antrenman programım doğru mu yardımcı olursanız sevinirim saygılar

2. lostlight

lostlight Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    fotoğraf olsa daha iyi yorum yapılabilir ama göğüs ve omuz biraz geride gibi kola göre.

lennox bunu beğendi.
  3. lennox

lennox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Ben vücut geliştirme yapmıyorum atletim bizde bench press incline bench squat koparma ve omuzlama hareketlerinden oluşan bir programımız var bench press ve squat ağırlıklı genelde antrenmanlarımız bench press maksimalim 75 kg düşük 60-65 kg 10 tekrar 4 set çok rahat dönebiliyorum antrenmanda da bu şekilde yapıyoruz ama kollarımın uzun olmasından herhalde maksimal düşük squatta maksimal aldığımızda 150 yaptım bıraktım hocamın dediğine göre sağlam bir günümde 170-180 kg kaldırabilirmisim koparmada da 55 kg 10 tekrar 4 set calışıyoruz genelde omuzlamada da 60 kg 10 tekrar 4 set çok rahat yapıyorum 70 de yapabilirim kol için antrenman dışında barbell curl 35 kg 10 tekrar 3 set z bar dar tutuş 35 kg 10 tekrar 3 set hummer curl 15 kglık 2 dumbell ile 10 tekrar 4 set yapıyorum sonra adını bilmiyorum ancak dış kolu geliştiren bir hareket var oturup dumbell çapraz göğüs hizasına getiriliyor çok faydası oldu bana sizce de iyi midir

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Yaşıına göre fiziğin iyi

lennox bunu beğendi.
  5. lennox

lennox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler

6. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Nasıl 2 metre boy yaptım neler yaptın

7. lennox

lennox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Boy büyük çoğunlukla genetik bir şey sonradan gelişimi çok etkili değiş aktif spor hayatı yoğurt süt çok severim faydası olmuş olabilir ama büyük çoğunlukla genetik ve haltere de 6 ay öncesine kadar girmedim

8. fatalrhyme95

fatalrhyme95 Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    niğde
    boyuna gore ıyı kas yapmıssın ama gogus bıraz az sanki ben 174 üm gogus 105 :D

9. lennox

lennox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Çok geç başladım göğüs çalışmaya karnımla aynı seviyedeydi simdi kendine geldi biraaz 4-5 aylık bir emek sadece

fatalrhyme95 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş