Vücut Ölçüleri Ve Suplementler Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qKn tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    15 yaşındayım şubatta 16'ıma gircem ve BB'de 4.ayım fakat benim vücut ölçülerim bu kadar ay çalışmama rağmen yeni gelen bir arkadaşıma göre az kaldı.Arkadaşım 95 kg 1.85 cm kadar boyu var ben 72 kg 1.79 cm kadar boyum var fakat benim kolum 34 cm iken ( 22 Aralık'ta ölçü) arkadaşımın 38 cm kolu var benden de agır kaldıramıyor fakat pazularını sıktıgında benden daha fazla şişkin gözüküyor ve benimkiler onun kadar şişkin gözükmüyor fakat ondan agır kaldırıyorum kullandıgım suplementlerden olabilir mi acaba bu ? ve amino asit ve whey proteini kullanıyorum sizce antrenmandan önce amino asit ve antrenmandan sonra whey protein mi almalıyım öncelik olarak hangilerini almam gerekir ve 2 saatlik çalışma programım var bazen 2.5 saat bile sürüyor haftada 4 gün gidiyorum protein tozunu hocam bana kendi ayarlıyor ve amino asitten 4 tablet alıyorum sizce bi zararı olur mu ya da aşırı mı alıyorum ? Ve de neden bol sıvı tüketmemiz gerekiyor sürekli de susuyorum zaten ?

Aklımdaki bütün sorular bu aslında cevaplarsanız cok sevinirim :)

2. Jacob

Jacob Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    1.85 boy 95 kg ve 1.79 boy 72 kg'ı karşılaştırıyosun. Onun 38cm senin 34cm kolun var. Aradaki 4cm az bile o kadar kilo farkına göre. Onun şişkin gözükmesinin sebebi kilolsundandır büyük ihtimal,aynı ağırlıkları kaldırabilmeniz de gücünüzün eşit olduğunu gösterir. Supplamentlerle alakası olduğunu düşünmüyorum. Sen azimle devam et kolunun ve vücudunun görüntüsü elbet ondan iyi olur. Body'de zayıf kazanır diyim sana, kilolular da o yüzden önce zayıflayıp sonra kas kütlesi alır. Gerçi sen de çok zayıf sayılmazsın ama.

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    herkesin koluayni olacak diye bi kural yok hic calismayipda kollari 40 cm olan kuzenim var ama kas degil hepsi yag.

4. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Hoca sürekli kilo almamı soyluyor aslında bi fotomu koysam aslında anlıcaksınız :) birilerine sordugumda zayıfsın diyorlar 64-65 gosteriyorsun diyorlar benim hedefim 85 kg olmak aslında cevaplarınız icin tesekkür ederim

Sayfayı Paylaş