Vücudumuzun sağ ve sol tarafı hakkında?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kayhan58 tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kayhan58

kayhan58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

Benim adım Kayhan 23 yaşındayım. İki haftadır spor salonuna gidip vücut geliştirme yapmaktayım. Daha öncesinde hiç bir spor dalı ile uğraşmadım. Kafama takılan bir şey var ve sizinle paylaşmak istiyorum. Vücudumun sağ tarafı soluma göre bir adım önde gelişiyor gibi. Yani örnek verecek olursam, sol kolumda ki kaslar sağ kolumdaki kaslardan daha güçsüz ve daha yumuşak ve bir orantısızlık söz konusu. Bu tip sorunu daha önceden yaşayanlar oluyor mu? Bu normal mi? Ya da ben daha yeni başladığım ve daha önceden spor yapmadığım için mi bu başıma geliyor? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bol kaslı günler :)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Arama Kelimeleri: Sağ sol
    (Sağ üstteki arama motorundan 'sağ sol' şeklinde 'Sadece başlıklarda ara' kutucuğunu işaretleyerek arama yapınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş