Vücudumuza Uygun Kıyafet - Hangi Marka?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Pump Forever tarafından 2 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba

Bodycilerin kalıplarına uyan kıyafet üreten hangi markalar var? bu ne demek diye sorarsanız soyle izzahat edeyim..
    ne giyersem omuzdan ve koldan dar gelio...
    eger omuzdan ve koldan dar tam oluyorsa, asagidan mutlaka cok bol oluyor.. XL ve XXL'lar.. ..
    Asagiya dogru daralan kıyafetler nerden bulabiliriz acaba...
    Ben mesela Kubra diye bir magaz var Gültepe'de.. cok güzel seyler buluyorum ordan... Lacoste, Benetton, Mavi, Levis vb.. magazalarda bize gore seyler az.. hep cılızlara gore üretilmis

Saygılar

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    :)

GASP, XXXL ve sanirim pitbull´di bu markalar var burada. Ve özellikle GASP ile XXXL Cok tutuluyor danimarkada. Türkiyede bulunurmu bilmiyorum, yanliz en azindan XXXL´in bulunmasi mümkündür diye düsünuyorum.

http://www.gasp.nu/

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Despo selam

Cok özendim size varya.. :) Super urunler... Sana bi ornek wereyim mi?? burda 3 tane büyük alısveris merkezi gezdigimi( profilo - akmerkez - metrocity) ve sadece yüzücü atleti aradigimi, ama hic bir dukkanda bulamadigimi sana soylesem ( bu mevsimde deil, yazin) .. daha net anlarsın muhtemelen :)

XXXL var mı arastıracam bu arada ama hic duymadım..

Teşekkürler Yinede

4. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    abercrombie&fitch iyidir.

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Konz...
    Nerede yasıyorsun?

6. Konz

Konz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    izmirdeyim ben
    istanbulda çok daha fazla imkan bulabilirsin. muscle fit ürünleri senin istediğin gibidir tahminim.

7. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    İzmirde yaşıyorsanız Legal power ürünlerini deneyin...sadece body e çalışan bir firma..alman sitesinin linkini veriyorum ama şunuda belirteyim ürünler %100 Türk malı..Türkiyede piyasaya doğrudan verilmiyor...İsteyen aşkın banu Tuğlu dan temin edebilir.. linkini veriyorum

http://www.legalpower.de/lplimits/htdocs/center.html

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Selam ben Istanbulda yasıyorum katalogunu istemistim Legal Power'in 5 milyon kargo ücreti ile geldi.. Guzel kiyafetler war ama bedeninize nasıl uyacagı konusunda fikriniz yok.. Dewasa bedenler mi yapılmıs yoksa normal bedenler mi? mesela ben XLdan kucuk giyemem ama sırf bodyciler icin yapılmıssa, L , hatta M bile olabilir kim bilir..
    KARATE; sende war mı urunler?

saygılar

9. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende var...Ürünler müthiş..body yaparkende karate çalışırkende giyebiliyorsun..Squat çalışırken zerre kadar yapışma olmuyor...

Bu pantolonlar şalvar olduğu için yani paçaları dar ortaları bol olduğu için belide sağlam lastikli olduğundan her bedene uyacak gibi bir hava veriyor..Normal eşofman bedeniniz neyse o bedende isteyin çok güzel..

Ben doğrudan bunları üreten hocadan aldım...Arada bir yanıma gelir oturur sohbet ederiz..bu pantolonların avrupadaki satış fiyatı 45-50 euro Türkiyede ise ben 30 milyona almıştım ama zaten Türkiyede piyasaya verilmiyor...

10. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Türkiyede pek araştırma yapmadım ama genelde Nike veya Adidas falan alıyorum.
    Eğer kaliteli bodyci kıyafetleri arıyorsanız bir alternatif de ben sunayım : http://www.physiquebodywareusa.com/
    Bu sayfaya mutlaka girin bakın ben oradan birkaç kıyafet elden getirttim çok memnunum, fiyatları da çok yüksek sayılmaz zaten.

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Blitz,

harbiden hayran olmamak elde degil, textile cenneti ulkemizde soyle bi tane üretici yok sux..

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Yabancı ülkelerden supplement getirmekte zorlanıyoruz tamam ama peki kıyafette durum nedir acaba?

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Malesef öyle, bu sitedeki ürünlerin türkiyede üretildigini duysam sasirmam. Danimarkadaki tekstil ürünlerin cogu türkiyede üretilmis. Ayni mal burada 100 dolar trde 10 dolar :)

14. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben de şaşırmazdım Despo ama Tr çıkmadı maalesef üretici. Tr çıksa belki bir umut fabrika fabrika arardık :)

5 tane ürün getirttim bu siteden (elden geldi), 4 tanesi Made in USA 1 tanesi Made in Dominican Republic. Oldukça kaliteli ürünler ama en babaları bile Trde de üretilebilir tekstil sonuçta.

15. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Blitz yeni ekledigin resimdeki atlet ordan aldıklarından mı? Turkiyede bu kadar trapez bolgesinden gecen bolgesi bu kadar ince olan cok atlet yok... kalın giyincede, hem üst gogusu hemde trapezleri golgeliyor..

16. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Evet abi oradan kıyafet, senin mesajın üzerine göstereyim diye çektim ama sonra baktım avatar olarak da fena durmadı koydum.
    Üzerinde de "Team Physique Bodyware - Hardcore Training Gear" yazıyor. Daha Türkiyede benzerini görmedim. Şimdilik yeni salona geçtiğim ve kimseyi tanımadığım için ayrıca da sezonu gelmediği için giymiyorum, ama giyince eminim ki herkes özenecek :D.
    Bence kıyafet ısmarlanabilir internetten. Hatta toplu ısmarlama yapabiliriz ilerleyen zamanlarda.

17. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    çok ii fikir blitz...
    bende ciddi ciddi dusunmeye basladım shippinge ne kadar odedin ? ve size i nasıl tahmin ettin standart mı?
    ben big tops lara bayıldım... süper yaa

18. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben ürünleri Amerikada bir adrese getirttim. Oradan tanıdık vasıtasıyla elden getirildi kıyafetler. Acele vardı o yüzden UPS ile 40$ shipping tuttu ama tabi bu Amerika içi fiyat. Ben 200lbs.yim aldığım kıyafette up to 175lbs. yazıyordu M için, L için ise 225lbs. yazıyordu mesela rahat rahat L aldım, gerçekten de iyi oldu. Diğer ürünler de aynı hepsi aşağı yukarı uydu, tabi üzerine giyerek denemek gibi olmuyor ama ürünün kalitesi ve spor kıyafet olması bu dezavantajı yok ediyor. Bu işi ayarlarsak şu an için değil ama 2-3 ay sonra, Haziranda falan ben de katılırım. Ayrıca kıyafet getirtmekte gümrükte sorun çıkacağını pek sanmıyorum çünkü kendine pantolon vs. getirten tanıdıklarım var ama belki supplementda olduğu gibi 100$ benzeri bir kota durumu olabilir.

19. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    ucuk bi fiyat olmadıgı surece hallederiz.. Bizim sirketin amerika ayagı söz konusu, onu da dewreye sokabiliriz gerekirse, toplu halde siparişler oraya gider, ordan direkt olarak ucretsiz yollatırız... ben bi arastırayım.. tak etti canima yaaa sacma sapan t-shirtler...

20. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben neden okumamışım bu başlığı yaaa, walla yeni okudum, süper olur.
    ve kesinlikle çok yakışmış bu tank top Blitz kardeşime, insanda define olma, bu tür olayları üstünden çıkarmama şevki uyandırıyor.
    Bende katılırım bu sipariş olayına, hard earned muscle adı üstünde, kolay kazanılmıyor, elmas gibi sergilemek lazım :D

Sayfayı Paylaş