Vücudumu sert hissetmiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mavzer95 tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar vücut geliştirmeye yazın başlamıstım tam ağustos aylarıydı yaklaşık 2 ay yapabıldım okullar acıldı yazın 96 97 kiloyken okula 93 94 kilo başladım okullar oldugu ıcın sadece haftada 1 yapabıldım oda olan kası mı koruyabılmek ıcın fakat son zamanlardada 15 tatilden dolayı yapıyorum ama kaslarımı 2 3 gün sonra sönük hissediyorum sert hıssetmıyorum acaba dıyorum olan kasımıdamı kaybettım diyorum strese sokuyor bu beni

yaşım 16 bel kalınlıgım 96 cm boy 183

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:35 ----------

Arkadaşlar ayrıca 4 5 aydır vücut gelistirmeyle uğraşıyorum 2. ay bitiminde okullar acıldı bu yüzden pek fazla yapamadım haftada 1 yapıyorum fakt bu haftada 1 yaptıgımda omuz sırt göğüs calıstırıyorum ve her çalıştırdıgımda kaslarım ağrıyor bunun nedeni 1 hafta boyunca vücutun hareketsiz kalmasımı yoksa düzenli yapamadıgımdan dolayı ağırlıklar mı fazla gelıyor yaşım 16 9 kg la calısıyorum toplam 9kg yaz başında 4 kg la başlamıstım 9kg a kadar çıktım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:05 ----------

34 kişi bakmış bir kişi cevap yazmamış.

2. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Kas inşası, oldukça yavaş ve uzun bir süreçtir. 183 boya 93 kilo yağ oranının da etkisi var tabi. Öncelikli olarak kardiyo yapman gerekiyor.

mavzer95 bunu beğendi.
  3. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    şu an 90 kiloyum yaklaşık 4 ay önce 93 94 kiloydum az verdıgıme gore vucuttan bir bölüm yağ atmış olmalıyım yanılmıyorsam

Sayfayı Paylaş