1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücudum ve İlersi için görüşler.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar evde belli sebeplerden dolayı tam bir antreman yapamıyorum.Ama bu hafta kendim için bir program yapmaya çalışıcam , ama öncelikle şuanki fotoğraflarımı atmak istedim.Çünkü bu konu altında 2 ayda bir fotoğraflar atıp gelişimim hakkında sizden bilgi almak istiyicem.Fotoğraflar konusunda verebildiğim kadar iyi poz verdim.Amacım definasyonlu vücud.Yaşım 17 Kilom 75
    Sizce vücudumun hangi bölgeleri kas gelişimi olarak diğerlerine oranla geri kalmış?
    Sizce vücudumda hangi kısımları geliştirmem daha fazla yararıma olur?
    Bütün fikirleriniz bekliyorum.
    Beslenme olarakta yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum güzel bir programım var.
    P90x programı hakkında çok yazı okudum , bilgi edindim.Videolarını izledim.Uygulamayı planlıyorum haftaya pazartesi itibari ile başlıycam.
    p90x , rushfit gibi programlar ilgimi çok çekiyor.

Sağ Kol
    Sol Kol

Sırt

Göğüs

Karın

Arka Sağ Kol

Arka Sol Kol

Tüm Vücud

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

Konu günceldir bütün yorumlarınıza açığım.Olumlu , olumsuz.

Efrahim bunu beğendi.
  2. OnurKardas

OnurKardas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    MarmaraPark Jatomi Fitness
    Yer:
    İstanbul
    sanırım fazla göbeğin yok 2 tane dumble alarak rahatlıkla hareketlerini çalışabilirsin herkez salonda çalışıcak diye bi koşul yok evdede yapılır :)

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    vücut yokki neyine yorum yapalim?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dumbellım var.P90x ile evde çalışma yapıcağım.Evet fazla göbeğim yok ama genede oturunca biraz yağlı gibi oluyorum o göbeği yoketmek için diyet uyguluyorum yanı sıra kondisyon bisikleti var evde arada sırada 30 dk biniyorum.

5. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    biraz çalışsan adonisleri çıkartırsın bence onun dışında sadece dumbell ile gelişebilmek için sabretmen gerekecek salondakiler kadar verim bekleme derim uzun vadede gelişim olucaktır beslenme ve dinlenmeyide ayarlayabilirsen

6. abow

abow Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir

'' Ömer B '' saygısızlık yapıpta kimsenin şevkini kırma yaptığın yorumlarada dikkat et .. sizin gibiler yüzünden insanların spor şevki ve hevesi kaçıyor. kimsede size burda zorla yorum yaptırmıyor. eğer yorum yapıyorsanızda yazdıklarınıza dikkat edin.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Berk kardeşim ben senin konularını takip ettim ve kısa sürede büyük bir azimle neler başardığını gördüm 98 kiloymuşsun ve maşşallahın varki ideal olan vücuda kavuşmuşsun tabi ki yorum yapan kişiler bunu bilmeden yorum yaparlar.. herneyse kardeşim azmine hayranım ben senin bu azim ve hırsla devam et. benim önerim biras göğüs ve karın bölgesine ağırlık ver. oralar yetersiz gibi görünüyor ama sen kısa bir sürede zaten onlarıda halledersin ben inanıyorum güzel kardeşim :)

SiR_Arawn bunu beğendi.
  7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Zaten Vg çalışmasına yeni başlıycam sadece bu konuyu başlangıç için açtım.2 ay sonra gelişme için yeniden açıcam konu.Sadece şuan ki vücuduma yönelik yorum beklemiştim.P90x çalışıcam.Zorlandığım kadarıyla p90x'i başarmak istiyorum.

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

Evet evde çalıştığım için biraz daha yavaş ilerliyceğimi biliyorum.
    Ama alet olarak evde sınırım artırmaya çalışıyorum.
    Dumbell , Göğüs Yayı , Barfiks Aleti , Kondisyon Bisikleti , İp , Kum Torbam var.90 gün p90x uyguluycam ondan sonra farklı programlar ile devam edicem..Karın kası çıkarmam lazım acil :) arkadaşımla iddaya girdim haziranın 1inde 6 karın kası olmazsa idda gider :(

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Haklısın abi ama ben öyle pek insanları görüşlerine karşı kendi şevkimi kırmam.Olumsuz bir görüşte bildirmemiş arkadaş direk hiç birşeyim yok demiş.Ama ''Ömer B'' seni kınıyorum dostum ''vücut yokki neyine yorum yapalim?'' bak vücudum yok söyliyorum yorum yapmanın sebebini aramışın o sebeb yok vücudum yok yani sen yorum yapma Ömer B.
    Ali abi sağolasın inanıyorum ilerde daha gelişiceğim şuan için vücudum pek gelişmiş değil çalışarak hedeflerime ulaşıcağım.103 kiloydum geçen sene ramazan.

8. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    tavsiyem bir salona yazılman eğer zamanın yoksa veya salona gitmekte zorlanıyorsan 50kg lık bir dumbble seti alıp evde vücut geliştirme başlığındaki hareketleri yapman ama bence öncelikle en azından bir ayda olsa spor salonunda hareketleri öğrenip evde çalışman

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Daha önce 3 ay salon geçmişim var hareketlerin yapılışı hakkında bilgiliyim saol.Salon hala var yakınımda ama salonda çalışma bana göre gelmiyor.Amaçlarım farklı.Ev ortamı , salon ortamına göre bana daha çok verim sağlıyor çok çok daha rahatım.Ve hacimli vücud amacım yok onun için 50kg set almayı planlamıyorum ama.Dumbellımın kilosu az artırmak için yeni ağırlığı artırılabilir 25 e kadar çıkabilir bir dumbell almayı planlıyorum.

10. The Genetic Freak

The Genetic Freak Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Bisiklete binmene gerek yok yada kardiyo diyet tarzı şeylere...bölgesel çalıs mekik yeter abartılcak bi yağlanma yok...

SiR_Arawn bunu beğendi.
  11. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Hadi Bakalım Kolay Gelsin :) Hacim İstiyorsak Proteini Arttırıcaz, Setler 3x8 Şeklinde Olursa İyi Olur. p90x Yaparsan Zaten Zayıfsın İyice Zayıflarsın p90x Bir Kardio Tarzı Çalışma Bence :)
    Sadece Dumbellarla Olacak İş Değil Gerçekten Hacim İstiyorsan Salona Kaydolmanda Fayda Var Diye Düşünüyorum. Başarılar :)

SiR_Arawn bunu beğendi.
  12. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    başladıktan 15 16 ay sonra fln atsan resim boş yere işgal etmesen burayı arkadaşında dedigi gibi vucüt yokki neyine yorum yapcaz ??
    daha hacim fln yok sen diyetten bahsediyon git adam gibi bir spor salonuna sana en iyi tavsiyem bu olur.2 tane dumbelle arnold fln olacagını fln zannetmiyorsundur umarım :D
    kolay gelsin

13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Rica ediyorum hayali düşünceleriniz ile yorum yaparken kendi hayallerinizn içine beni katmayınız.Arnold filan olmayı planlıyan yok.Forumu kullanıyorum bir mod , admin herangi biri bu konuyu yanlış görmemişken sen nasıl bu konunun açılmasını yanlış görüyorsun kendinizi mod ilan etmeyiniz.Benimde sana en iyi tavsiyem hedeflere yönelik çalışma için body salonunu süper çalışma ortamı olarak görmemen.2 Tane Dumbell ile arnold olmucam abi ben ben süpermen olcam haha beni güldürdün şimdi hayallerin ile insanlarıda güldürebilirsin.

Sayfayı Paylaş