vücudum spor yaparken kızarıyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve egenenergul1 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. egenenergul1

egenenergul1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yaklaşık 1,5 senedir ayni şekilde ne zaman kendimi yorup bir faaliyette bulunsam terlediğimde vücudunun her yerinde benek benek kızarıklar oluyor ve 45 icinde sönüyor beni kaşındırmıyor ama görüntüsü çok kötü büyük bir hastalık gibi geliyor insana . ayni durumu yaşayan yada fikri olan varmı bunun için spora başlayıp beslenmemizin değişmesinden de olabilirmi yumurtayı fazla yemek gibi

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    bi ara bendede cok oluyordu ama suan gecti nedenini malesef bilemiyorum bazi arkadaslar cilt kurulugundan olabilir dedi nemlendirici kremler kullanabilirsin.cok terleyince oluyordu ozellikle göğüste.protein tozunu 1 2 hafta bıraktığımda gecti sonra tekrar basladim suan bi sıkıntı yok..gecmis olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egenenergul1 bunu beğendi.
  3. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Egzersiz alerjisi, kişi spor yapıyorsa eğer efor harcıyorsa bu esnada yada spordan sonraki dinlenme aşamasında eğer vücudunda, derisinde yanma, batma, kızarma, kabarma gibi değişiklikler görülüyorsa, egzersiz alerjisi dediğimiz hastalık görülmektedir. Efor kaybına, spora, terlemeye ve hava şartlarına hava kirliliğine de bağlı olan bu deri alerjisi, egzersiz alerjisi kontrol altına alınmadığı taktirde ciddi sorunlar doğurabilmektedir. Bu belirtiler görüldüğü taktirde kendi başınıza yapacağınız şeyler kısıtlıdır.

Alıntıdır:Egzersiz alerjisinin belirtileri nelerdir? | Hastalık Tedavi

egenenergul1 bunu beğendi.
  4. egenenergul1

egenenergul1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende resimdeki kadar ileri seviyede değil ama benek benek nokta halinde her yerinde çıkıyor.sadece spor yaparken değil koşup çok terleyoncede çıkıyor arkadaşlar bilen varsa çaresini paylaşırsa sevinirim

5. egenenergul1

egenenergul1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar resimde görüldüğü gibidir bu sadece dışarda çok fazla yurumemden meydana çıktı eve gelip duş aldım olan bu

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş