Vücudum kadın vücudu gibi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve trouble_at_sea tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. trouble_at_sea

trouble_at_sea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kalçam omuzlarımdan daha geniş tıpkı kadınların vücudu gibi.Çok rahatsız edici bi durum yazın hiç bi yere çıkamıyorum kışın da her yerde ceketle dolaşıyorum.Biliyorum forumda var arama yap diyip geri dönüşüme atıcaklar ama inanın doğru dürüst bişey yazmıyor her kafadan bi ses çıkıyor.Doğru dürüst bir program istiyorum.Evde yapılabilecek olursa sevinirim.

2. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Flexorun hazirlamis oldugu Dumbell ile evde calisma programini incellediniz mi ?
    Her kafadan bir ses diyorsunuz ama birazda kendiniz cabalamalisiniz, okuyun arastirin. kimse sizin hocaniz olmasin, kendiniz bilgilenin kendinizin hocasi olun

3. trouble_at_sea

trouble_at_sea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kalçamın küçülmesini omuzlarımın genişlemesini istiyorum yaşım 17 kilo 75 boy 1.82 .Forumu aradım ama şu hareket omzu genişletir şu hareket kalçayı küçültür diye bi yazıya rastlamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

4. hido_che

hido_che Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kalçanın omuzlarından daha geniş olma sebebi kalça bölgende aşırı yağ depolanması ise(yani genetik olarak çok anormal bi kemik yapın yoksa ki yoktur) iyi bi yağ yakımı ile bu yağlardan kurtulacaksın ve aynı zamanda iyi bi omuz programi ile omuzunun medial head ini (yani yan omuz,omuz kafası da deniyo) büyüterek omuzları olduğundan çok daha geniş gösterebilirsin,ama bunu da yapmak için senin çok iyi beslenmen lazım,senin boyunu,kilonu yağ oranını belki de resmini görmeden kimse bişey diyemez..

trouble_at_sea bunu beğendi.
  5. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    vala kalçayı şekle sokmanın birkaç yolu var...

1- geniş bacak lunge.

2- deadlift. bunlar kesinlikle kalçaya şekil veriyor.

kalçadaki yağıda diyetle verirsiniz...

iki hareketten birisini seç. kolay ve şekil verici hareketlerdir.

ama kalçan diyet sonrası halen büyükse, bencce çok şanslısın, çünkü maximus kası 238 kg basabilir. işin avantajını da düşün yani.. kadınlar dik ve büyük popolu erkekleri sever. buda işin başka boyutu,

kolay gelsin..

6. trouble_at_sea

trouble_at_sea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet kalçamda ve karnımın yan taraflarında aşırı yağ var kola bisküvi cinsi aşırı tüketiyorum.O zaman diyete başlamam lazım diyetle beraber de omuz egzersizleri yapmam lazım doğru anlamış mıyım?Resim de koymaya çalışıcam.Bu arada yardımlarınız için teşekkürler...

7. hido_che

hido_che Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışacaksan omuz için diğer hareketlerin yanında dumbbell lateral raise,ama kalçayı ve baseni küçültmeden bunlar seni tatmin etmez, şekeri tamamen çıkar hayatından,kolay gelsin..

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Omuza etkı eden hareketler ve kanat egzersızlerı omzunu genısletır.. ;)

9. trouble_at_sea

trouble_at_sea Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız için teşekkürler...

10. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    istedigin kadar çalış yediklerine dikkat etmezsen gelsin yağlılar gelsin beyaz ekmek kola şeker çikolatalar dersen. basenler erimez imkansiz..

Sayfayı Paylaş