1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

vücudum için tavsiyeleriniz?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TasteofMuscles tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TasteofMuscles

TasteofMuscles Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    eskişehir
    ağırlık antrenmanı yapmadım şu ana kadar.haftada 3 gün yüzmeye gittim 2yıl boyunca ve şu an mma yapıyorum.evde düzenli barfiks ve mekik hareketlerini yaptım.belimin biraz kalın olduğunun farkındayım bana tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden:) bu arada boyum 1.78 kilom 76

Ekli Dosyalar:

2. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dertten muzdaribiz vücut yapımız aynı :D

3. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    mma iyidir fakat sende hiç dövüşçü tipi göremedim :) omuzlar iyi kalanı pert

4. TasteofMuscles

TasteofMuscles Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    eskişehir
    abi o bel bi incelmedi yapımda var ama en azından omzumu genişletebilirim diye düşünüyorum sınavlarımdan dolayı çok kardiyoya da zamanım olmuyor :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:32 ----------

abi iyi bir dövüşçü olmak için psikopat tipli mi olmak gerekiyor :) bu arada kondisyonum iyidir sigara içmeme rağmen.sigaranın kasa doğrudan etkisi var mıdır bilmiyorum tabi.

5. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim cidden kilo almam lazım sana bakınca anladım 1,80 65 kg kiloyu muhafaza ederek yağ yakabilirmiyiz acaba

6. TasteofMuscles

TasteofMuscles Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    eskişehir
    kilo alarak yağ yakabilirsin tabiki.sonuçta kaslar birim hacimde yağlardan daha fazla kütleye sahiptirler.belin için birşey diyemeyeceğim bilsem kendim uygulardım :D

Sayfayı Paylaş