1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücudum Şekilsiz + Yağlı + Ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wywern tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. wywern

wywern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. yaşım 20. boyum 179 cm.

geçen sene 92 kg idim kardiyo + carnitine kullanarak 15 kg verdim. bu sene de 3 ay spor salonuna gittim fakat gitmediğim zamanlarda da evde dambıl + mekik + şınav vs. çalışıyordum. şuan 75 kg yim.

ama resimlerde de gördüğünüz üzere göğüs bölgesi + göbek çok fazla. yani sert olamıyor vücudum. zaten vücut tipimi de çözebilmiş değilim itici çok.

neyse arkadaşlar elimde şuan 1 kutu daha karnitin var. ne yapmamı önerirsiniz. kaç kilo daha vermeliyim sizce.

çok teşekkür ediyorum şimdiden hepinize.

resim linkleri:

http://img10.imageshack.us/img10/6320/body1x.png

http://img705.imageshack.us/img705/3994/body2t.png

http://img59.imageshack.us/img59/6422/body3.png

http://img41.imageshack.us/img41/7811/body4.png

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    hızlı kilo verdiğin içinve kastan da kaybettiğin için vücut bayaa sarkmış ancak sıkı bir vg ile toparlayabilirsin.kas kazanmalısın

berkcanakcay ve wywern bunu beğendi.
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    hellbeat35 e katılıyorum. Hızlı kılo verdıgın ıcın buyuk ıhtımalle sarkmıs bıraz.

Birde evde süreklı şınav çekmen vucudun daha dik, çevik durmasını sağlar diye biliyorum. Kaç sınav cekebılırsın bılmıyorum ama zorla kendını cekebıldgn kadar çok çek. Yararı olacaktır illa ki.

wywern bunu beğendi.
  4. runb1tchrun

runb1tchrun Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    jinekomasti galiba gögüsler

5. wywern

wywern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam 2 ay önce sağlık raporu almak için gittiğimde ona da baktırmıştım. jinekomasti olmadığımı kilo verirsem düzeleceğini söyledi doktor bey. jinekomasti daha dik duruşta oluyomuş sanırım sert birde.

ayrıca sanırım boyuma göre 70 kg ye inmem lazım. 70 kg ye indikten sonra vg ye başlasam sanırım daha iyi olur?

birde evimin yakınında havuz var. haftada 3 gün yüzeyim diyorum. faydası olur mu?

6. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    neden cardio+vg yapmıyorsun anlayamıyorum.
    ayrıca beslenme düzenin olmadıgını düşünüyorum...

yapacagın sıkı bir beslenme ve katı cardio agırlıklı vg..

wywern bunu beğendi.
  7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Ben 2.5 aydır gıdıyorm vg ye, Fit olma amaclı gıdıyorum şişmek ıcın degl ve 4 kılo falan verdım sanırım.(gunde 30 dakıka falan kardio yapıyorum. Haftada 4 gun gıdıyorm ama geçen ay çok aksattım.) Amac yağ oranını azaltmak bende. Neyse bak yüzmenın emınım cok faydası olur. Gunde 25 dk yurusen, 15 dakıka koşsan, 20 dk bsklete binsen tamamdır işte. Ve tuz-şeker ' i minimun a dusursen zayıflarsın. Hatta 6'dan sonra yemek yemessen cok daha ıyı olur.

Bu arada havuz senı cok acıktırır haberın olsun havuzdan cıkıp dırek fast food a falan dalma :D Bosa gıder emeklerın. Ama yüzme işi cok ıyı olur Tıkla

Tabi bunları yaparken şınavı eksık etme bence. Şınavı kucumsememek gerek. İnşallah ıstedıgın vucuda ulasırsın kolay gelsin.

wywern bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş