Vücuda şekil vermek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve feriO123 tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. feriO123

feriO123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım 105 kiloyum 3 aydır body e gidiyorum vicut şekillenmeye başladı fakat hala çok yağ var özellikle göğüsüm çok yağlı bana önerebiliceğiniz hızlı bi şekilde yağlarımı yakabiliceğim diyet veya alabiliceğim ilaçlar önerirseniz çok sevinirim amacım en kötü 90 kiloya inmek ayrıca antremanımı nasıl yapıyım yani çok kilo az tekrar mı yoksa az kilo çok tekrarmı bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden size çok teşekkur ederim...

2. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    kısa sürede sonuç almak istiyorsan termojenik yağ yakıcılar işini görür.(hydroxycut olabilir misal).Sabahları aç karnına 30-40 dk. %65 nabızla kardiyo yaparsan proteini artirip karbonhidratı sabahtan akşama kadar azaltırsan ve ağırlık çalışmayı kesmessen kilo verirsin.Çok tekrar sayısının yağ yakımına etkisi olacğını sanmıyum.Önemli olan vücudu ne kadar zorladığın ki testesteron ve gh ona göre artsın ve yağ yakımın hızlansın.
    Sabahları yulaf ezmesi ye akşamları glutamin alarak gh ı i tetikleyebilirsain.Tabi whey proteini anlatmaya zaten gerek yok.Lakin bana kalırsa bu yaşa supplement kullanmaya lüzum yok bilemedin whey protein diye düşünüyorum.

3. feriO123

feriO123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşşekurler başka insanlarında sözlerini dinliyim herkez aynı kanaateyse öle yapıyım.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    eternalsun, diez ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş