Vücud esnekligi nasıl saglanır ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve duygusuz tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duygusuz

duygusuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 23 yasında bugune kadar dogru duzgun spora baslamamıs biri olarak okulunda tatil olmasıyla birlikte internetten gordugum insanity workout programına başladım genel olarak dogru yapabilsemde hareketleri esneme hareketlerinde aşırı zorluk cektim bacaklarımı kırmadan dogru duzgun acamadım yada o tur hareketler bu yastan sonra vucudumda esneklik saglayabilirmiyim ornegin 0 acmak gibi ilkokul caglarında cok zorlanmadan yapıyordum daha sonraları hic yapmadım hic yapamayacakmısım gibi geliyor belim bile one dogru bacaklarımı kırmadan gelmiyor internette arastırdım herhangi bir bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. ByMrMerdo

ByMrMerdo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilondan olabilirmi acaba

3. earthquaKe.

earthquaKe. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kardeşim ben bir spor akademisi öğrencisiyim esneklik kazanmak istiyosan streching yap. herşeye yararıvar. ben akademiye gitmeden önce kursuna gitmiştim kursta streching hareketlerini yaptırıyolardi bacak açma vs ben dgru drüst hiç birini yapamıyodum ama 1-2 ay sonra bende onlar gibi yapmaya başlamıştım tavsiye ederim. profesyonel sporcular bu hareketleri hergün yapıyolar

4. duygusuz

duygusuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginiz için teşekkur ederim bende zorlayınca yanma hissediyorum bir arkadasım 0 açacam diye 3 gun yuruyemedigini soylemişti liflerinin koptugunu dusunmus bu streching egzersizlerinde boyle bir durum soz konusumudur ?

5. earthquaKe.

earthquaKe. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bi anda 0 acıcam diye bişe yapma yırtarsın kası lifi filan. o zamanla olucaktır

Sayfayı Paylaş