vücucumdaki uyuşmalar bu konuda bilgi verebilicek varsa sevinirim

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve karakus1989 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karakus1989

karakus1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben vücut geliştirmeye 15 tekrar ve 3 seans yaparak başladım 5 kiloluk bi ağrılıkla başladım ve bunun yanında bide babam felç hastası olduğu için onun haraketlerinide yapıyordum kolları en başta aşırı yükleme yaptığım için sol kolumda ciddi derecede uyuşmalar başladı doktora gittiğimde zorlama sonucu sinir sıkışması olmuştur dedi şimdi bacaklarımda da karıncalanma var ama bacak kası çalışmadım burdaki karıncalanmlar karın kası çalışmamla alakalı olabilirmi bu dertlerden müzdarip olan başka biri varmı yardımcı olucaklara şimdidem teşekkür ederim

2. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Karıncalanma bana sadece omuz press yaparken son bir iki tekrarda oluyor. Kuyruk sokumundan omurilik soğanına doğru olan bir karıncalanma da elbet korkutuyor adamı ister istemez. :) Ama 5 kilonun etki edeceğini sanmam o kadar. Hareketi yanlış yapıyor olabilirsin. Forumdan doğrusunu öğren.

Bel, karın ve bacak çalıştıktan sonra merdiven çıkarken filan küçük yalpalamalar olur, adımlarını dikkatli atman gerekir ancak hiç karıncalanma boyutunda bir durum duymamıştım. Sadece set bittikten sonraki saniye boyunca, o da belki.

Ha bir de nefesini tutuyor olabilirsin farkında olmadan. Bir iki istisna dışında genelde hareketlerde kas kasılırken nefes verilir, gevşerken alınır. Bunu oturtmayı dene şayet öyle yapmıyorsan. Uykuda yatış pozisyonuna da dikkat et. Cenin pozisyonunda yatıp uyuşuk kalkmak çok doğal çünkü. :)

3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    genelde uyurken bir kolumun felan ustuıne yatarsam. sabah onu aniden oynattığımda yasadıgım duygu. aslını isterseniz bunun baska nedenlerle basınıza gelmesi cok enteresan.

4. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Sinir sıkışması.

Sayfayı Paylaş