Vücüt ile ilgili bir sorum var bakarmısınız.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dodo- tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dodo-

dodo- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 16 kilo 63-64 arası boy 172 cm benim merak ettiğim şey geçen sene ve bu sene hiç vücut çalışmadığım halde six pack ve kol kaslarına sahibim kanat kaslarım yeteri kadar gelişti arkadaşlarım tek seferde 5 barfiks i zor bulurken ben 15-20 taneye çıkabiliyorum şınavda o şekil tek seferde 40-50 taneyi buluyor göğüs kaslarımda sert ??? benimle ilaç kullanıyorsun diye dalga geçiyorlar fittness e gidiyorum sanıyorlar. Vücudumun sebebi ne ?

Son düzenleme: 26 Nisan 2013
  2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Sanırım baban senin üstünde deneyler yapmış.Genetiğini değiştirip süper insan geni eklemiş olabilir.Sinirlenince ten rengin yeşile dönüyor mu?

şaka bi yana bunca zaman uğraştığın spordan ötürü olabilir ya da bazı kişiler ergenliğe erken giriyor ondan olabilir ne bileyim bizim 7.sınıfda bi arkadışımız vardı yazları dedesinin yanında çalışırdı marangozdu dedesi gayet güçlü kolları omuzları vardı.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş