Uzun zaman geçti, tekrar foruma ve spora başladım.Zamanında verdiklerimi geri almaya başladım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İyi günler.
    Bayadır foruma giremiyordum tahminen 2 sene giremedim, forumdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle, şanımı deniyim dedim ve düzelmiş sorun herneyse. :)

Ben 3 yada 4 sene önce 110 kiloydum, düzenli sporla 75 kilolara kadar düşmüştüm bu kezde çok zayıflamıştım, kardioyu bırakıp ağırlık çalışmasına ağırlık vererek hayal ettiğim vücuda sahip olmuştum. Fakat daha sonra spora düzgün gidememeye başladım iş'e başladım diye.

İş yordugu için spora gitmeye tembellik ediyordum. Şuan tekrar düzenli başladım ama sorunlarım var kilo aldım bu dönemde görenler tekrar eski haline dönüyorsun sporumu bıraktın gibi sözler söylüyorlar :(

O kadar tatlı düşkünü biriyim ki yemekten sonra tatlı yemesem doymuyor gibi hissediyorum, 1 ay önce başladım spora 89 kg dim, 1 ay sonra ölçtü hoca ve 93 kg olmuşum, yanı spor yapmama ragmen kılo almısım emeklerıme çok üzüldüm. 3-4 gündür tatlıyı kestim, eskisi gibi beslenmeye karar verdim eskiden çok düzenliydim, şeker ihtiyacımı sadece meyve ve kuruyemişten karşılardım sürekli haşlama yerdim, şimdi tam tersi ama 3 gündür kendime dur dedim, umarım tekrar eski halime döneceğim.

İlk spora başladığım salon hocasını şimdikinden daha çok seviyordumi şimdi gittiğim salon mezureyle ölçü almıyorlar, herşey makineden bakılıyor, ben soyunup hocanın vucuda bakmasını ölçu almasını yorum yapmasını daha çok sevıyorum ama mecbur boyle ıdare edıcem. programıda begenmedım ben zorlamak ıstıyorum ama 2. ay oldu kılo vermedıgım ıcın hala tum kas gruplarını tek gunde calıstırıyor az hareket var tabı, buyuk kas grubları 2 hareket, kucukler 1 hareket gıbı ve kardıo.

Uzun oldu kusura bakamyın, yerı burasımı onuda bilemedim, içimi dökmek istedim, hemde yıllar sonra tekrar yazmak istedim. :) Bana önerileriniz olursa yazın lütfen.

sthammer bunu beğendi.
  2. sthammer

sthammer Guest

Foruma hosgeldin tekrar..
    Yemekten sonra tatli olayi fenaymış :)
    Daha once hem yuksek miktarda kilo vermis hemde kutle kazanmissin, aslinda ne yapman gerektigini de biliyorsun.. forumu takip etmeyi birakinca forumdan dusuyor insan, simdi is hayati eklenince de kolay olmuyor ama istikrar istiyor bu is, kas hafizasindan oturu sanslisin bir kere, tatli olayi icin de aman diyim :), beslenme ya da yag yakim gunlugu acarsan takip ederim onu soyliyim :)

Cidade de Deus bunu beğendi.
  3. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Selamlar tekrardan hoşgeldiniz :).

Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hoş bulduk sağolun, günlük açamayacağım ama ciddi bir değişim olursa konu açabilirim. Umarım hızlı sonuç alırım dediğiniz gibi eskiden spor yaptığım için vücüt hızlı toparlanır diye düşünütorum bende.

angilonit bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş