Uzun süreli milk thistle kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve deathlifter tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Steroid kürü yapmıyorum fakat uzun zamandır supplement kürü yapıyorum. Karaciğere destek olsun diye marttan beri sürekli milk thistle (solgar) alıyorum günde 2-3 tane. (Kutusunda 1-3 arasında kullanınınz diyor). Ara vermeye gerek var mı, uzun süreli kullanımın bir yan etkisi olabilir mi? Steroid kürü yapılmıyor ise supplement kürü yapılıyor ise (3-4 ölçek nitro + weider mega forte + nox plode + wheybar) milk thistle gereksiz olabilir mi? (Maddi kısmını gözardı edelim)

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Her madde olduğu gibi, bu maddelerdede zaman zaman ara vermek gerekir. Milk thistle ürünlerini, kürün bitimine takip bir süre daha devam ettirilebilir daha sonra yani bir kutu bitince; ürün bir süre bırakılabilir. Ancak size önerim, hem kür döneminde hemde sonrasında "karaciğer enzimlerinize baktırmanız" olacaktır. Bu ürünler bazı kişilerde karaciğer enzimlerinde ciddi artışlar yapabilir. Çok basit bir kan testiyle, karaciğerin durumu; karaciğerin ürünlerden etkilenip etkilenmediği anlaşılmaktadır...

deathlifter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş