Uzun süredir kız arkadaşım olmadı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba ben 16 yaşındayım lise 1 e gidiyorum eskiden zayıf atletiktim fakat belli bir zamanda kilo aldım tam kilo aldığım dönemlerde kız arkadaşım vs şeyler olmuştu fakat 3 senedir hiç bir kızla çıkamadım. Sadece 1 kere denedim oda olmadı ki onuda çok seviyorum ondan başkası hayatımda olamaz diye düşünüyorum başka kızlarla konuşmayı beceremiyorum tam arada kaldım ne yapmalıyım

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    napıcaksın kızı sporuna karışır yemene karışır vaktini ona ayırmak zorunda kalırsın dersler bi yana spor bi yana kız bi yana ohoooo , hayat sana güzel valla no woman no cry :)
    şaka bir yana; seviyorsan git konuş bence :D

neverbackdown. ve ZWEX bunu beğendi.
  3. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    :D Bu iyiydi. Sırf bu yüzden çıktığımla ayrıldım iş o yöne kalmaya başlamıştı. Nerdesin ordayım burdayım felan kim uğraşacak :D Günü birlik yaşa ;

ZWEX bunu beğendi.
  4. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    kız zaten eski sevgilimdi küçüktük yani ayrıldık saçma sebepler yüzünden konuştum kızla 1 hafta falan sonra cevabını vericekmisin dedim kız aa ben hayır dedim sana söylemedim mi diyor bende bayağı bozuldum tabi :D

5. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Vah kardesim üzüldüm gercekten :D Kizlari kim anlamış ki zaten.Bende kizlarla pek konusamam.Ama bazi arkadaslarin masAllahi var kizlarla arkadaslik niyetine götürüyorlar

neverbackdown. ve ZWEX bunu beğendi.
  6. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    aklıma geldi ekliydi facede bende baktın engellemiş :D inşallah spor yaparımda onun peşimden koştuğu günler olur eğer olursa bana yaptıklarının 2 mislini yapıcam :)

Son düzenleme: 16 Mayıs 2014
  7. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    1. Annesinin ne günahı var 2.Bir seyler paylasmissaniz kufur etmen ayıp 3.Maziyi unut kendine yeni sayfa aç Allah'ın izniyle senin için daha hayırlı insanlar muhakkak çıkacaktır

8. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ya küfür derken hani bizim sınıfta var böyle şakadan deniyor yoksa kasıtlı küfür değil yani

9. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Bndede 1 yıldır manita yok ama istemedigim :))

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    17 yaşımdayım 17 yıldır manitam yok :) hayatımda hiç çıkma teklifi etmedim etmeyide düşünmüyorum şuanlık :) Tabikide sevdiğim hoşlandığım kişiler oldu ama etmedim. Uzakdan sevmeyi iyi bilirim :)

Sporcu35, ZWEX ve SemihCebraiL bunu beğendi.
  11. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Takılmalık kızlar şuan devirde en iyisi düzenli ilişki askerden sonra olur bence takılmalık kızlar bile bazen sıkıyor.Çok soru soruyolar trip atmalar,ergen ergen davranmalar,yaptığın her işe karışmalar falanlar filanlar en iyisi manitasız hayat :D

neverbackdown. bunu beğendi.
  12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bu işler dışarıdan göründüğü gibi değildir özellikle yaz aylarında bi kız arkadaşım olsa diye ister insan ama bu işin tatlı kısımları olduğu kadar acı kısımlarıda vardır ilk iki ay canım cicim olur sonra büyü yavaş yavaş bozulur günde cep telefonu ile 30-40 sefer rahatsız edilirsiniz bir cümlenizi alıp akla hayale gelmeyecek yere çekeler küserler şaşırırsınız çok saçma şeyleri dert eder ve o konu üzerinde saatlerce konuşurlar başınız ağrır birde durduk yere ağlarlar ki sormayın gitsin hep ilgi bekleyen taraf olurlar halbuki biz erkeklerde ilgi bekleriz halimiz hatrımız sorulsun istersz ama yok illa kendileri çok konuşacak dertlerini anlatacak bizde hep az konuşup dertlerine hemde saçma sapan dertlerine ortak olacağız hediye beklerler kendilerinin hediye alma gibi bir huyları yoktur olsa bile sizinle uzaktan yakından alakası olmayan bir şeyi hediye ederler işte o an beğenmediğinizi belli etmemek için oscarlık performans göstermeniz gerekir:) birde herşey kız arkadaş değildir hayatta ilk önce başarılı bir insan olmayı denemelisiniz hayatta iyi yerlere gelince zaten sayısız kız arkadaşınız olur

13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Ben 27 yaşındayım şuanki kız arkadaşım spor salonumun oldğudu caddede oturuyor ve onu hergün görüyorum .. dır dır derdi de yok memnunum evin orda parkta buluşup 2,3 öpüşüp salona geçiyorum :D

Sporcu35 ve ZWEX bunu beğendi.
  14. FuKaGa

FuKaGa Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53

Hocam kızları dünyayı istila eden zombiler gibi anlatmişsınız bunu okuyunca iyice soğudum. :)

Sevgilim olmasada konuşduğum mesajlaştığım kızlar var daha fazlası zarar zaten :)

LG-E612 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ya orası öylede ne biliyim eskiden falan sürekli sevgilim falan olunca bunun sebebini kilo almama bağlıyorum bide bu arada kızın biri arayıp duruyor eski dershaneden beni seviyomuş :D

16. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Kız bana karışsa iyi, ben kıza karışıyordum sürekli. Dışarı çıkma, erkeklerle konuşma falan filan inter milan. 4 yıla yakın olan ilişkim bu yüzden bitti, kız beni bıraktı. :D

17. Dr.Who

Dr.Who Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Adam gibi kiz nasil davranmasi gerektigini bilir.Beni artik sevmiyorsun dediğinide düşünüyorum :D

18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    hata yapmışsın kızların her dediğine evet demek çok ilgi göstermek ve hiç kıskanmamak kötüdür ama şimdi bir insana sürekli karışırsanda kötü ortasını bulman gerekirdi neyse olan olmuş bu durumun pozitif yanı tecrübe kazanmış olmandır

HergeleSefa bunu beğendi.
  19. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Aynen öyle. Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır. :D

20. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim bu sporu yapıyorsun bence kız arkadaş yapma nedeni ise gelişeceğine tam tersi gelişemezsin . :) Her daim ilgi istiyorlar ya valla heç uğraşamam :D Şuan var bi kız arkadaşım iyi güzel hoş anlayışlı sağolsun kendisi :D

Sayfayı Paylaş