Uzun süre ev çalışması

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mertkln tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba 24 ekim 1995 doğumluyum. Ygs felan derken salona gitmedim düzensiz spor yaptım ve en kötüsüde düzensiz beslendim. 1,5-2 yıl önce çöp adam gibiydim 190 boy 65 kg civarıydım şuan 80kg civarı olduğumu düşünüyorum en son 76ydım ama çok oldu tartılalı yaklaşık 5 ay felan.Her neyse ben genetik yapımdan dolayı çok şanssızım 1.90 boy 93-98cm arası bel ve dar omuzlara sahibim. Bu spor için hiç elverişli bir genetik değil. Uzun süre çok düzensiz beslenmemin sonucu gördüğünüz gibi bel kemiğimin geniş olmasının yanında o bölgede epey yağlanma da var. Özellikle son 2 yıl bisküvi, çikolata, dondurma derken epey yağlandım. Ancak son 1 ay abur cuburu azalttım :)

Bunlarda fotolar;(Not: Fotolar 4-5 aylık)

Evde özellikle sırt ve biceps çalışmada yetersiz donanımdan dolayı çok zorlanıyorum. Evde sadece dambıl ile çalışmak gerçekten çok zor birde 15kgden sonra dambıllarda plastik olduğu için çok büyük oluyor ve bazı hareketlerde sıkıntı olabiliyor. 1.5 ay sonra üniye gidiceğim için de alet almadım.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İyi pek bi aşırı yağlılık yok vücudunda , evde alet az olarak devam ediceksen , vücut ağırlığı hareketlerine önem ver derim , barfiks aletide uygun bir fiyatta bulursan al derim.Tabi üniversite için yer değişimi yapıcaksan herşey senin elinde , salonda vücut geliştirmeyse hayallerin çok daha hızlı gelişim elde etme şansın olucaktır , hacim açısından en azından.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş