Uzun Eşek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mestano tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    Msj lardan çıkardığım sonuç şu:uzun eşek oynarken günlük squat antremanını bir ölçüde yapmış oluyorsunuz.güçlenmiş oluyorsunuz :)
    aman bellere dikkat pantolon yırtılınca dikilirde bele bir şey olunca insan ömür boyu çekiyor

2. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ilkokul ortaokul ve lise çağlarında mahallemizin vazgeçilmez oyunlarındandı.
    uzuneşek,zıldırzımba123,yağlı kayış.
    o zamanlar güzeldi tabi...

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

zıldırzımba123 tanıdık geldi. Memur çocuğu olduğumdan birkaç yerde geçti çocukluğum, gerçi şimdi yaş 27 oldu ama insan içindeki çocuğu yok edemiyor. Hangi yöreye ait bir oyun acaba. hehe:lol: çokta matrak adı var zıldırzımba birikiüç mü? yoksa zıldırzımdayüzyirmiüç müydü doğrusu? Onuda hatırlayamadım:lol:

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ağırlık olarak farkımı pek koyamıyorum hernekadar 90 kg olsamda:D ama sıçradığım an superman gibi oluyorum, allahtan bizim eşek uzun yoksa bende duvara toslarım:D ama yattığımda beni en kilit noktya koyuyorlar, squat antremanı yapıyorum:D

5. Coolumsu

Coolumsu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Lisede çok oynadım. Çok eğlenceli bir oyundu. Lisede hatta her hafta neredeyse karşı sınıf ile turnavasını yapardık. Güç gerektiren bir oyundu biraz da tehlikeliydi. Karşı sınıfta baya şişman bir çocuk vardı hep o rakip olurdu bize. Çocuk cidden baya şişmandı obez türü.. Tahminimce kilosu 120 den fazlaydı. Ben de uzun boylu olduğum için hep sona yatmak zorunda kalırdım. Hep o bana düşerdi. O, ne zaman sırtıma atlasa ağırlığın etkisiyle belim kırılacak gibi olurdu. Zorlanarak belim kırıla kırıla taşırdım. Atlama kısmı ama çok zevkliydi.. Güzel günlerdi..

zeo64 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş