1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

uzun aradan sonra bukadar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve BOLERO tarafından 8 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. BOLERO

BOLERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar 2001 2002 senesinde bu sporu 1,5 sene yaptıktan sonra yaklasık 4 yıl ara verdim ve 2006 yılında birdaha basladım 3 ay yaptım sonra 1,5 ay araverdim ve yine basladım su an 5. ayımın icindeyim 28 yasındayım kilo 83 boy 1.80 vucut sogukkken ve cep tellefonuyla ceklilmiştir fotolar yorumlarınızı bekliyorum

resim: 1_) [​IMG]

resim: 2) [​IMG]

resim: 3) [​IMG] bu resimde vucudun bronzlastırılmıs hali bronz gercekten vucudu daha tatlı gosteriyor

resim: 4) [​IMG]

resim: 5) [​IMG]

resim: 6) [​IMG]

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Aralıklı spor yapmış birisi için çok güzel bir görüntü, en büyük şansın oldukça define olman, yağ oranın sanıyorum yüzde 12-13 civarında.
    Özellikle alt sırtın, erector denen bölge çok define, sırt kalınlığı yaptığın süre için bence iyi ancak kanatlara çalışman lazım.
    Kollarda triceps daha iyi gözükyür bicepse göre ama biceplerin uzun, bir hayli daha iyi olabilir kolların, uzun kas önemli bir avantaj bu sporda.
    Göğüs uçların enteresan gözüküyor, ince duruyor, jinekomasti ameliyatı geçirdin mi merak ediyorum.
    Göğüs kesik, derli toplu ama hacimsiz, hacim pek olmadığı halde vücudunla bir bütün olarak uyumlu.
    Omuz başlarında güzel gözüküyor, boynun kalın, bence iyi birşey kalın boyun, trapezlerde belirli bir seviyede gözüküyor.
    Orantılı bir vücut genel olarak, tembel bir bölge yok bence, bu önemli.
    Göğüs bence biraz geride genel vücuda oranla, ama enteresan bir şekilde kötü durmuyor, orantı en büyük avantajın diyorum son olarak ;)

3. BOLERO

BOLERO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle yorumun ve guzel tahmınlerin icin tesekkur ederim yag oranı % 13 lerde kantlarım zayıf evet ama zamanla ıyı olacak eminim evet triceps bicepse gore daha ıyıy duruyor bicepsler uzun uzun oldugu icin zirve yapmak daha zor oluyor ama onlarında zamana ihitiyacı var gogus uclarım ise bos hicbir ameliyat gecirmedim su an alt goguse agırlık verdim cok zayıf alt gogsum oda kıvamına girecek insallah en iyi bolgem omuzlarım tabi canlı gorunce aradaki farkı anlıyorsun guzel yapıcı yorıumları8n icin tesekkur ediyorum

4. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzel maasallah onceki halini bilemem ama bu kadar uzun aradan sonra boyle toparlamak bilemicem aynen devam

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Göğüsler biraz ufak ve araları boş,bicepsler de tricepslere göre geride kalmış ama sırt-trapez-omuz ve definasyonunuz gayet iyi.Göğüs araları için butterfly (kelebekte) ağırlığı bastıktan sonra kollar kapalıyken o vaziyette bi süre durun ve başlangıç pozisyonuna yavaş yavaş dönün,göğüs araları resmen titreyecektir :D Bende gayet işe yaradı.Bir de dipsi ihmal etmeyin.Göğüs aralarını dolduran ve hacim veren çok önemli bi hareket.Bu ikisi alt göğüslere ve aralara iyi gelecektir.İyi çalışmalar ;)

6. switch

switch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gözüme ilk çarpan omuzların oldu.Diğer bölgelerini tek tek saymaya gerek yok zaten karasanın gözlemlemesine bende katılıyorum ve doğru bulduğunu söylüyorum.Genel olarak güzel kuru fit bir vucut.Eksik bölgelerinde hızlı bir şekilde hacim kazanıp göze kötü gelmeyen göğüslerin daha güzel durucağına inanıyorum :)

Sayfayı Paylaş