Uzman Arkadaşların Dikkatine Lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deepp tarafından 21 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deepp

deepp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sanayi
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar öncelikle herkese İyi akşamlar,

Siteye yeni üye oldum ve aşağıda yazacağım sorular ile ilgili uzman arkadaşların yardımını rica ederim şimdiden herkesin emeğine teşekkür ederim.

Yaşım 36 uluslararası bir firmada yöneticiyim

Boy : 1:90
    Kilo : 80
    Yağ oranı : %19

Spor aşkı 35 den sonra başladı vücudum ectomorfa yakın (kollar ve bacaklar baya ince)
    Sorularım

1- 6 aydır uğraşıyorum ve şimdi işlerimi yoluna koydum ve haftada 3 gün gideceğim bu hacim için yeterlimi ???

2- Aşağıdaki programı bir yabancı siteden aldım hacim için tavsiye edermisiniz ???

3- Yabancı dilim var yalnız mantığını anlamadım her öçalışmanın altında çalışma notları var zamanlama 3-1-3 yada 3-2-3 bunların mantığı nedir acaba ???

4- Bazı setlerin yanında tekrarlar içim 8-10 yada 10-12 yazıyor burdaki mantık nedir 8 mi yapacağız 10 mu

5- Yeterli beslenmenin yanında Supplement gerekirmi çünkü her aldığımda sırtım iğrenç siilcelerle doluyor

6- Arkadaşlar bu işi baya bir kafaya taktım etrafımdaki kişilerde hep üst düzey yöneticiler ve sporla alakaları yok. Aşağıda yazan program haricinde uyguladığınız test ettiğiniz HACİM için programınız varsa yollarsanız çok sevinirim.

hedefim 90 kg ve yağ oranı %10 un altı .

Sizlerden detaylı bilgilendirmenizi rica ederim.

HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER VE SAYGILARIMLA HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN

Day 1 - Chest and Biceps

Chest

ExerciseSets Reps Incline Smith machine press 4 10 Flat bench Dumbbell press 4 10 Pec deck or Dumbbell fly's 3 12 Biceps

Exercise EZ Bar curls 3 8-10 Alternate Dumbbell curls or preacher 3 10 Reverse Barbell Curls or wrist curls 3 12

Workout Notes

Use 3-1-3 timing (whats rep timing?) on Incline Smith Machine Press.
    Day 2 - Legs and Shoulders

Legs

Exercise Sets Reps Squats 3 8-10 Leg Press 3 10-12 Stiff Legged Deadlift 3 8-10 Calf raise 3 8-10 Shoulders

Exercise Sets Reps Dumbbell Shoulder Press 3 8-10 Seated Dumbbell lateral raise 3 10 Rear Delt Machine or bent over lateral fly's 3 10 Dumbbell Shrugs 3 10-12

Workout Notes

Try some deep squats with 3-2-1 rep timing (use lighter weight) for variation
    Use a drop set on the leg press to give the quads a shock.
    Use 3-1-3 rep timing (whats rep timing?) on the seated lat raises
    Day 3 - Back and Triceps

Back

Exercise Sets Reps Wide grip Pullups 4 8-12 Lat pulldowns 4 10 One arm Dumbbell Rows 4 10 T- bar Rows 4 10 Triceps

Skull Crushers 3 10 Rope Pulldowns 3 12 Reverse Single Arm extension 3 12

Workout Notes

3-1-3 rep timing (whats rep timing?) on Lat pulldown
    Work abs twice per week.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş