uyumsuz zayıflama

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve frakist tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. frakist

frakist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhaba;

bir yıla yakın süredir forumu ufak ufak takip etsem de yazacak şeyler yeni yeni bulduğum için yeni üye oldum.

kendimi tanıtayım (soru son 2 paragrafta :) ) 28 yaşındayım. 171 boyunda ve 74 kilo civarındayım.

normalde spor salonlarından uzak duruyorum. koşu+barfiks+şınav+mekik i tercih ediyorum. hedefim daha çok hayatıma spor eklemek ve fit vücuda sahip olmak.

1,5 yıl önce 6 ay kadar ufak bir salonda çalışmıştım. pek keyif almadım. 2 ay öncesine kadar 4 km koşu 7x3 barfiks 40+35+25 şınav ve 120 civarı mekik varyasyonları ardından tekrar 4 km koşu şeklinde çalışıyodum. 1 ay önce taşındım ve şu an oturduğum bölgede bunları yapacak parkur olmadığı için tekrar salonda çalışmaya başladım.

benim sıkıntım göbekten kurtulmaya çalışırken (sokak diliyle) suratımın çökmesi. yani göbekteki yağlardan tam olarak kurtulamadan yüzümün ufalması avutlarımın çökmesi alnımda vs damarlarımın fırlaması. bunu daha önceki salon deneyimimde yaşadım ve gerçekten çirkinleşiyorum.

şu anki durum ise şöle: 15 günlük çalışmada yüzüm ufalmaya başladı. henüz çirkinleşmedi. karın bölgemde yağ da azalmaya başladı (spora alışık bir bünyem olduğunu hesaba katın). önümdeki periyotta yine aynısını yaşamaktan endişe ediyorum. bu problemi tekrar yaşamamam için bana ne önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler. herkese iyi çalışmalar :)

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu çok karşılaşılan hızlı kilo verme sonucu kas yağ vb dokuların hızlı tepki vermesi ancak deri dokusunun geç cevap vermesidir deri gergin durmadığından sarkmış gibi görünür artı bazıları önce yüzden kilo verir buda genetiktir

Sayfayı Paylaş