uykudaki problem

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Chomoloko tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    evet arkadaslar basliktada yazdigi gibi uyku problemim var..
    bu gunlerde cok sik olmaya basladi nerdeyse her gun,aksamlari yatiyorum ve saat 3-4 gibi kalkiyorum tuvalete..eskisi bu kadar sik kalkmazdim tuvalete..
    veyatiyorum gozlerim kapali ama beynim uyumuyor 3-4 saat hep boyle suruyor hisediyorum beynimin uyumadigini..varmi bunun bir cozumu arkadaslar
    saygilarimla

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Bende de buna benzer bir sıkıntı var ama Nox'un yaptığını düşünüyorum kafayı koyar koymaz uyuyan birisiyim ama nox'a başladığımdan beri geceleri en az 2defa kalktığım oluyor.Musclepharm Bullet Proof Vitamin diye bir ürün varmış uyku için alsammı diye düşünüyorum artık.

ercan41 ve Chomoloko bunu beğendi.
  3. sthammer

sthammer Guest

4. brhmcr

brhmcr Guest

Bende hayatinda problem yasamayan biriydim, taki No xplode kullananana kadar. Idman geregi 20:00 de aliyorum, 24 de uyuyorum ancak gece surekli bir huzursuzluk, uyumamis gibi bir durum soz konusu.bir muddet daha boyle devam edecegim, umarim duzelir aksi takdirde nox a elveda :/
    Zaten hazetmiyorum icmeyi :)

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bir ara unisom vardı YANETKİSİ olmayan ilaç. Ne hikmetse piyasadan kaldırıldı ve uykusuz günlerim geri döndü. Uykum gelene kadar tv izliyorum yatakta dönmekten iyidir.

Chomoloko bunu beğendi.
  6. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Bende no xplode 2.0 kulaniyorum arkadaslar..
    no xplode az kaldi diye direk monster amino kutusunun icine bosaltim kombine oldu..
    belkide o yuzdenmi bilemem..ornek:aksam 10 da yattim 11;30 kadar uyuyamadim yatakta dondum sadece..sonra uyumusum 3:40 de falan kalktim tuvalete yatim yuregim geciyor ama beynim uyumadigini biliyorum ve hisediyorum ,her gece illa tuvallete biriki defa kalkicam eskisi boyle olmazdi sabaha kadar uyuyabiliyodum..her neyse bundan 1 ay once falan eczaneye sormustum yan etkisi olmayan uyku icin rahatlatici ilac varmi diye oda bana Valeriana onerdi bu basliktada onerilmis sanirim https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uyku-sorunu-olanlara-t1831.html?t=1831
    onceden almistim pek etkisi oldugunu gormedim..ama bu basligi gorunce bi paket daha aldim,hadi hayirlisi bakalim.

Son düzenleme: 18 Ekim 2012
  7. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    saat kaçta yatıp kaçta kalkıyorsun ?

8. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    7:00 de benim vaktim,ama kardesim benden biraz daha erken gidiyor okula o yuzden salonda biraz ses oluyo 6:00-6:20 de uyaniyorum

Sayfayı Paylaş