Uykuda Press!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve acemi Jojuk tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    s.a adrkadaşlar hemen konuya giriyorum:) body sporuna başlayalı 2 ay oldu..
    gece yatarken her ne oluyorsa 2 saatta bir istem dışı ani bir hareketle uyanıyorum gece yatarken ani kasılmalar kıramplar karabasan olayı aniden yataktan fırlama çarpıntı bide ellerim kendiliğinden fırlıyo resmen gece BECH PRESS çekiyorum ilk başladığım ay fazla değildi ama son haftalarda şiddetini arttırdı.. Fazla kiloların altınada girmiyorum ve limitinde besleniyorum yani kendimi fazla kasmamama rağmen sıksık oluyor şimdi 2 haftadır sporu bıraktım tekrar başlamak istiyorum ama korkuyorum acaba bunlar normal midir aranızda bunları yaşayan varmı??? Yaş 16

2. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    ben yasamadim

bir keresinde cok agir bacak calistigim bir gunde uyurken bacagimda durduk yere bi kas kasilmasi oldu(cifte atar gibi)sonra uyandim.baskada bisi olmadi belki de cok zorluyorsun kendini gereksiz yere tempoyu dusur oyle devam et yada liseden sonra

acemi Jojuk bunu beğendi.
  3. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tipik magnezyum eksikliği. kas yorgunluğuna bağıl oluşur. göz seğirmeleride başlarsa yazarsın
    yumurta beyazı tüketmende fayda var veyahut magnesium diasporal kullanabilirsin.

acemi Jojuk, jkdo ve Bodysoft bunu beğendi.
  4. acemi Jojuk

acemi Jojuk Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Rize
    tşk ederim gerçektende göz seğirmesi oluyor doktora gittim aynı sını dedi çok saol :):)

5. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Aynı sorun bende de var, yalnız göz seyirmesi başlamadı... Her gün 3-4 yumurta yiyorum. Sanırım farklı bir nedenden benim ki.
    Aynı sorunla karşı karşıyayım,bazen bicepslerim, bacak kaslarım fln atıyor :) çok önemsemiyorum ama hoşuma gidiyor :D

6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende de sadece sağ orta ayak parmağım da kasılma oluyor bende de başladı galiba ufaktan magnesium eksikliği

7. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Birde magnezyum eksikliğinin göstergelerinden birinin tırnakların pembe kısmının ortasındaki beyazlıklar olduğu söylenirdi. Ne kadar doğrudur bilen var mı?

8. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Ben tırnağımı ısırdığım zaman o beyaz noktalar oluşuyor bence pek bir alakası yok :D

Sayfayı Paylaş