Uyku ..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar ,
    Malum ramazandan cıkalı cok olmadı sabah 6 yatış öğlen 6 kalkıs duzeltmeye calısıyorum yavastan ilk gun hıc uyumadım duzelmesı ıcın ama gene gec yattım 3. gun de uyumadım 4te uyumadım 5. gun dayanamadı tabı bunye aksam 9da gum koydum kafayı 7de kalktım dırek spor yaptım aklımda spor yapmak yoktu ama spora baslayacaktım zaten uyku ıcınde guzel olur dedım yaptım sporumu o gun cok guzel gectı dısardada hep basketbol oynadım yorulmak ıcın abarttım baya ama gene uyuyamadım 10da 11de 2 de uyuyabıldım saatı kurdum 7 ye bırakmadım sporu bırakmıyacagımda ama son 2 gundur 5 saat yatıyorum cok sorun olmuyor ama uykuda duzenlı olmayı istiyorum olmaz böyle . Sizdende bir kac bilgi edinmek istiyorum bu konuda . Saygılar ...

2. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    ben eskiden günde 3 saat uyurdum kendimce bi taktik geliştirdim yatıcagın saati belirle ben mesela uyku duzenım bozukken 5 de yatardım bunu 1:00a çektim yatakda hiç dolanmadan en rahat pozisyonda hareket etmeden gözünü kapa bu biraz uzun sürebilir ama aynı pozisyonda 1 saat falan dur orda sızarsın böyle 2 hafta boyunca yaparsan bünye alışıyor kendini biraz yor 1 de uyu sbah uyuma kolay gelsın

MyShadowKing bunu beğendi.
  3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Butun gun gırmedım bılgısayara bos durmadım . Saolasn denıyecegım .

4. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    eczaneden bı unısom al ama bır hapın ceyregını al sadece uykun olmadıgı zamanlar al ve ceyrek hap alırsan cok sıkıntısı yok en fazla 20 dakıka mısıl mısıl uyku ama asla gece 12 den sonra atma sabah 9 dan 10 dan once uyanamazsın bırde erken kalkarsan karabasn basmı gıbı olır

MyShadowKing bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş