Uygun Supplement kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Leopras tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze merhaba bu spordaki 2.yılımdayım kullanıdığım supplementler şimdiye kadar 500gr protein tozu ve 300 tabletlik aminoasit oldu 2 yıldır bu sporun içindeyim ama dolu dolu 2 yıl geçiremedim yazları spora ara vermek zorunda kaldım kışında 1 aylık ara verdiğim oldu haftada 3 gün spor yapıyorum en kötü haftamda ise 2 gün kesin gidiyorum ve bu aşamadan sonrada supplement kombinasyonu yapmaya karar verdim tablet aminoasitler pek hoşuma gitmedi çünkü yutması zor duh ve nasıl bir kombinasyon yapıcağımıda pek bilmiyorum bcaa protein tozu yada aminoasit kretain gibi eşleşmeleri hiç bilmiyorum çalıştığım için spor salonuna akşam gidebiliyorum ve enerjim yeterli miktarda olmuyo o yüzden kullanıcağım takviyenin performans arttırıcı olmasınıda istiyorum önerilerinizi bekliyorum bench_O

2. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme düzenin nasıl aslında ilk olarak beslenme programını yazsan daha iyi bir supplement programı hazırlanabilir.

Leopras bunu beğendi.
  3. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle cevap için teşekkürler belirli bir programım yok günde 3 öğün yiyorum protein ağırlıklı olmasına dikkat ediyorum pilav yulaflı yumurta gibi besinleri bolca tüketmeye çalışıyorum ama genellikle düzgün beslenemiyorum

4. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    düzgün bir beslenme programı olmazsa amacına ulaşman güçleşir...beslenme bölümünü biraz incele istersen

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Öncelikle kendine kaliteli ve güzel bir beslenme listesi yap doğal beslenme en sağlıklı ve en iyisidir.

Supplementler zaten besin takviyesidir yani doğal besine ek olarak kullanılır doğal besin yerine kullanmak mantıklı değildir.

Beslenmeni düzelttikten sonra kullacağın ürünler şunlar olabilir.

Whey Aminoasit creatine multivitamin balık yağı , bunlara ek olarak idmanlarda enerjisiz hissediyorum demiştin ya onun içinde sana nox önerisinde bulunabilirim.

Piyasada çok güzel ürünler var C4 - Craze - Musclefreak - jack3d bunlar il etapda deneyebileceğin kaliteli nox ürünleri.

Leopras bunu beğendi.
  6. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Beslenmemi elimden geldiğince düzene sokucam ama iş hayatı malum koşturmaca arasında fastfood tüketmek zorunda kalıyorum tavsiye ettiğiniz supplementleri araştırıp bütçeme uygun bir liste çıkarıcam ilginiz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş