uyguladığım program hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sinpecado tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sinpecado

sinpecado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 aydan beri salona gidiyorum. ilk programım kilo sebebiyle sırf cardio ağırlıklıydı. şimdi ise ağırlık ve cardio üzerine bir programda devam ediyorum. sizlere sorum şu; göbek çevremde hala gitmek bilmeyen, eritemediğim bi yağ tabakası var(özellikle yanlarda) ve yeni programda da cardioyu o yüzden bırakmak istemedim. bu program(ağırlık+cardio) yağ yakımında ne kadar etkili olur?
    beslenmede ise; ana öğünler arası ara öğün yapıyorum (badem,fındık,meyve,yoğurt...) işim dolayısıyla akşam yemeğini saat 17 gibi tavuk ve salatayla tamamlıyorum. sporada 19-21 arası gidiyorum ve yatana kadar su dışında herhangi bir şey tüketmiyorum.

not: ağırlık+cardio programında, koşu bandı belirtilmese dahi(bisiklet veya eliptik olduğu günlerde) koşmaya özen gösteriyorum. koşu temposu ve zamanı olarak; 5 dk. yürüyüş - 5 dk. 8. tempoda - 5 dk. 9. tempoda - 5dk. 10. tempoda - 2dk. 14. tempo - 10 dk. yürüyüş olarak tamamlıyorum.

ölçülerim;
    boy: 171 cm.
    kilo: 70 kg.
    kol: 33,5 cm.
    göğüs: 98 cm.
    omuz: 110 cm.
    bel: 89 cm.

şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş