Uyguladığım Diyet Arkadaşlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bodyfreak tarafından 24 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba,
    Bu diyet planım sizce uygun mu ? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.Öncelikle şunu belirteyim amacım ; Kas kütlesi kazanmak ve tabi öss nedeniyle oluşan göbek etrafındaki yagları yakmak.Birçok kişi aşırı bir yağlanma olmadığı için düzgün kardiyo önerdi fakat bunun yanında aşırı bir diyet uygulamam gerektiğini söyledi.İşte günlük ortalama beslenme planım.
    Boy : 1.82
    Kilo 80
    Yaş 18

07:30 Sabah Kahvaltisi = 5 yumurta beyazı,2 yumurta sarısı,2-3 dilim hindi salamı,1 kibrit kutusu beyaz peynir,Çay,1 dilim tam tahıllı ekmek.

Ara Öğün = Çubuk Kraker (Biiliyorum tavsiye edilcek bir ara öğün değil ama okul işte,evden de pek birşey götüremiyorum)

12:40 Öğle Yemeği = Öğlen yemeğinde ne çıkarsa onu yiyorum.Genelde et ve patates gibi yemekler çıkıyor.Yani çok olmasa da protein ve karbonhidratta aliyorum.Salatayı da eksik etmiyorum.

16:40 = Yağsız Makarna,Yoğurt,Tavuk Eti miktarını tam bilmiyorum ama baya bi yerim.Yanında portakal suyu.

19:00 = Antreman ( 15 dk önce Hardline L-Carnifit içiyorum)

20:30 = 2 kutu konserve tonbalik ve yanında 1 dilim tam tahıllı ekmek.

21:00-21:30 = Akşam yemeği = Yağsız Makarna,Bonfile,Salata,Portakal Suyu

12:00 = Bir servis Optimum Nutrition %Casein Gold Standart.

Arkadaşlar şimdi merak ettiğim.Farkındaysanız Akşam yemeğini mecburen çok geç yiyorum.Bunun ne gibi zararları olur ? Kilo,yağ vs vs....Bir de protein tozu alcam Whey..Bunu hangi aralıklarda içeyim ? Antreman öncesi ve sonrası mı içeyim mesela ? Öyle yaparsam o zaman makarna ve eti kesicem antreman öncesi ve sonrasın da ton balığını kesicem.Nasıl yapayim sizce ?

2. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    antremandan sonra akşam yemeği doğru olmamış ve o ağırlıkta. Antremandan 2saat öncesine alma imkanın varsa güzel olur. Antreman öncesinde ve sonrasında makarna? Ara öğün olarak çubuk kraker yeme derim cebine 5-10 fındık fıstık at onları ye. bence diyet programını yeniden oluştur. başarılar..

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    pek dıyet lıstesınden anlamam oama salam sosıs sucuk gıbı yıyeceklerın kalorısı cok fala ve saglıksızlar lor peynırınıde dene beyazdan daha ıyı

Ton balıgını hergun tuketıyorsan bunu haftada 2-3 e ındırmen cok ıyı olur baska turlu ton balıgı dıp balıgı oldugu ıcın cıva bırıkmesı yapar vucudunda buda cıva zehırlenmesı olur yarardan cok zarar yapar ton un yerıne somon tuketebılırsın onlarda boyle bırsey bulunmamıs tın balıgında %300 oranında bulunmus detaylı bılgı ıstersen googlede aratırsan cok sayıda yazı bulabılırsın.

4. battalion

battalion Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz peynir yerine çökelek ya da lor
    Çubuk kraker yerine yulaflı ya da kepekli bisküvi
    Ve ton balığını light mı alıyosun bilmiyorum ama her gün çok fazla, bence ton balığı yerine antreman sonrası protein ihtiyacını daha hafif ve az yağlı bir şeyler karşıla

5. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    ton balıgı diyet zamanında tüketilmedigini biliyorum ben içerdigi yagdan dolayı birde yagsız makarna yerine pirinç lapası koyabilirsin çünkü makarna sonuçta hamur
    birde akşam karbonhidratı kesmen lazım belli bir saatten sonra
    diyet listenden makarnayı çıkartıp pirinç ekleyebilirsin

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    lıght tonbalıgı tuketırse sorun olmaz ton balıgının 100 gr sınde 25 gr proteın var fakat haftada 3 kerden fazla yenmesı önerılmıyor cıva zehırlenmesı yuzunden.

makarna sporcu yıyecegınıdr pılavdan daha ıyıdır

Sayfayı Paylaş