Utancimdan Hangi Başliği Koyacağimi Bilemedim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    arkadaslar dün akşam kurstan çıkıp eve gittim.eve gittim tv yi açtım o saatte tv de pek birşey olmuyor kanalları gezerken star tv de magazin programında cami sevişme sahnesi diye bir yazı takıldı gözüme önce allah allah hangi ülke diye düşünürken "SULTAN AHMET CAMİİ" dedi bir anda bütün gücüm çekildi nasıl olur arkadaslar böyle bir şey allah askına birisi bana mantıklı bir açıklama yapsın içine giren turistlerin bile saygıdan başlarını örtükleri bir yerde nasıl bir sevişme sahnesi çekilir bunun bir izahı olabilirmi yetkiler nasıl izin verir böyle bir şeye.UTANIYORUM ARKADASLAR GERÇEKTEN UTANIYORUM NASI YAPILIR NASIL SESİMİZİ DUYURA BİLİRİZ ALLAH AŞKINA BİRİSİ BİR ŞEY SÖYLESİN......

ACABA 1.SULTAN AHMET BÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINI BİLSE O CAMİİ YAPTIRIRMIYDI VEYA FATİH SULTAN MEHMET İSTANBULDA BÖYLE BİR ŞEY OLACAĞINI BİLSE İSTANBULU FETİH EDERMİYDİ.

ARKADASLAR DİYCEM O Kİ BİR ŞEKİLDE SESİMİZİ DUYURALIM YA DA HERZAMANKİ GİBİ BİREYSEL OLARAK UTANALIM SADECE

2. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Cami'de sevişme sahnesi çektiler!

[​IMG] 31 Ocak 2008 11:11

İspanyol filmciler, aralarında türk oyuncuların da oynadığı bir filmde utanmadan Sultanahmet Camiinde olduğu söylenilen bir sevişme sahnesi çektiler.

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]İspanyol filmciler, aralarında türk oyuncuların da oynadığı bir filmde camide sevişme sahnesi çektiler. Söylentilere göre olay Sultanahmet Camiinde geçiyor. Acı olan ise camiide yapılan bu hakaretin hem de gözümüzün önündeki bu terbiyesizliğin maddi bünyesinde Türk oyuncuların da olması.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Dini değerlerimize hakaret eden bu İspanyol filmcilerin bir yaptırımla karşılaşıp karşılaşmayacağı ise merak konusu.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Kendi ülkemizde islam alemine ve ülkemize yapılan bu hakaretin sorumluları olarak gösterilen ve filmde rol alan Türk oyuncular da işin cabası oldu. Filmin küstahlığı bununla kalmıyor. Filmde bütün bu yapılanlar Türklerin davranışları olarak yansıtılıyor. Filmde Müslüman Türkler, Camide sevişen, paradan başka birşeye değer vermeyen insandışı varlıklar olarak gösteriliyor.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Filmin başrolünde bir Türk gencini canlandıran Yunanlı aktör ve İspanyol aktrisin rol aldığı filmde Rasim Öztekin ve Güzin Özipek gibi isimler de var... [/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Kendisine sorulan ilgili soruları oyuncu Rasim Öztekin, "Bana verilen metinde böyle sahneler yoktu, sanırım sonradan çektiler. Ben filmi de seyretmedim." şeklinde kendini savundu.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Yorum sizin...[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]UYARI:[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Değerli okuyucularımız; Filmin görüntülerini web portalımıza koymadığımız için anlayışınıza sığınıyoruz. Haber5com [/FONT]

KAYNAK:http://www.haber5.com/haber.php?haber_id=307243

djburakgs ve burakula01 bunu beğendi.
  3. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Allah cezalarını verir sen kafanı yorma boşver

4. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Orada cekim yapmak icin herhalde cesitli mercilerden izin aliyorlardir. Asil soru o izin veren merciler acaba bir incelemismi ne cekilecegini. Daha oncede Jackie Chan in Istanbul da gecen bir filmi icin de 'reklam' olucak diye konuyu incelemeye gerek gormediler herhalde ama gerek Turk Polisini gerek ise Turk halkini asagilayici bir cok sahne mevcuttu ...

5. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Ben bi şey yazmayacam sonra siyaset yapıyorum diye msj larım siliniyor.
    Şunu sölicem sadece ,Bir sinema filmi çekiminde hangi mekanda olursa olsun çekim yapmak için izin alınır.İzin alınmadan bu yapılamaz .İzinsiz ise Bunun cezai yaptırımı vardır .Kuşkusuz izin almıslardır ,izin verecek yetkili kimse Sultan Ahmet caminde kuşkusuz iyi para vermişlerdir İspanyollar o kişiye veya kişilere.Veya izin alınan merciler hiç incelenemeden bu film nedir ne değildir
    hangi sahneler cekilecek ..vs gibi unsurlara hiç bakmadan izin vermişlerde olabilir durum vahim işte.
    Durum bundan ibaret.Ülkemizin okuma yazma cahilik yobaz kesimi oldukça fazla ,fazla oldugu içn zaten şuanda bu durumdayız.
    Dİndar birisi değilimdir açıkcası ama milyarlarca insanın inandıgı saygı duydugu dine karşı yapılan bu saygısızlık kuskusuz rezilliktir.Türkiye ve bu ülkemizin dini olan islam dinine İspanyollu ve amerikalı sahip çıkmayacak tabiki biz sahip çıkacaz.Ama durum ortada malesef.:mad:

Son düzenleme: 31 Ocak 2008
  6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yetkililerden belgesel diye de izni almis olabilirler, galeyena gelmeye gerek yok, arti sikar biraz o sahneyi yayinlamak rahat olun :)

7. tLg

tLg Yeni Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tLg
    yoktur oyle bısey reytıng alsın dıye boyle seyler yaparlar bosverın :)

8. Evcil_Vucutcu

Evcil_Vucutcu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu rezillik henuz birsey degil. Daha basimiza neler neler gelecek. Televizyon kanallari aile yapimizi tamamen dagittilar. Bende cok rahatsizlik duyuyorum bu konudan ve RTUK'u sonuna kadar destekliyorum.

9. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    inşallah böyle rezillikler olmaz bir daha. Türk insanın ne kadar saygın ve yardımsever olduğunu bütün dünya bilr. bu tür spekülasyonlarla türk insanın saygınlığını yitrmeye ve sarsmaya çalışıyrlar. bunu yapanları yüce Allaha havale ediyorum...

10. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    öyle bir kayit var yalan degil.ama bu rolde oynayan ünlü tiyatrocu rasim öztekinin dedigine göre iki film cevirmisler ama sadece normal olani bizim türk oyunculara göstermisler ama digerini film olarak yayinlamislar tabiki bu o filmde oynayan tük artsilerin laflari.isin icine para girince ne olacagi hic belli olmaz.biraz fazla para verseler ve deselerki bu film türkiyede oynamayacak tereddüt etmenize gerek yok sadece bizim ülked vizyona girecek sizin türk basininin haberi bile olmayacak desinler ve cok büyük para teklif etsinler su anda artistlik yapam bi cok türk ünlünün degil camide sevisme sex sahnesi bile cevirecegine adim gibi eminim

11. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    olay tamamen ispanyolların .... artık ne diyeceğimi bilemiyorum

Camide sevişme sahnesi çekmişler

İspanyol filmciler İstanbul'da camide sevişme sahnesi çektiler. Bazı tanınmış Türk oyuncuların da yer aldığı İspanyol filmde Türkler için ağır yakıştırmalar da yapılıyor..
    01 Şubat 2008 00:05
    Yazı boyutunu büyütmek için
    Camide sevişme sahnesi çekmişler

İspanyol filmciler yıllar önce ülkemize gelip, La Faison Turka isimli filmde bizim insanımızı film boyunca aşağılamış. Filmde Türkler, camide sevişen, sevgilisini, sevdiklerini başka insanlar, çıkar için peşkeş çeken insanlar olarak anlatılıyor. Daha kötüsü filmde Türk oyuncular da yer alıyor.

Filmde Türkiye gibi anlatılan ama Türkiye ile uyzaktan yakından alakası olmayan o kadar çok şey varki... Bize benzemeyen ama bizmişiz gibi anlatılan her şeyin tamamen düzemece olduğu açıkça ortaya çıkıyor. Filmde Türk erkekleri aşırı derecede kaba olarak gösteriliyor. Filmde bütün sapkınlıklar Türk erkeğinde var gösteriliyor.

Filmdeki en iğrenç sahne sanki Türkiye'de bir camideymiş gibi gösterilen camide sevişme sahnesi... 1994 yılında yapılan çekimler için İstanbul Müftülüğü'nden izin alındı. İzin alınırken gösterilen senaryo tamamen yalan çıktı. Film yayına girdikten sonra bu durum anlaşıldı. Aynı filmde Rasim Öztekin gibi ünlü Türk oyuncular da vardı. Bu isimlerde senaryo kurbanı oldu. Öztekin'in konu ile ilgili soruya verdiği cevap, gösterilen senaryonun yayına giren filmdeki senaryo ile hiç qalakalı olmadığını ortaya koyuyor.

Habermerkezi

linki
    http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=297188

Son düzenleme: 1 Şubat 2008
  12. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar filmin 1994 yılında çekildiğini biliyor musunuz?14 sene sonra gündeme gelmesi biraz ilginç değil mi?

13. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer

bu söylediğin bir çok şeyi (utancımız haric) değiştirir marthel kaynak verme şansın varmı

14. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93

sisirme gundem yaratmak baska bir amaci olamaz :D

15. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    sehzadecilik filmin 94 yapimi oldugu dogru bunu haberi ilk yayinlayan kanlda söyledi zaten..14 yil sonra ilk veren bu kanal buldu galiba görüntüleri o nedenle reyting amacli direk atladilar

16. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    farketmıyor gece yarısı expresi de burada çekıldı yanlıs hatırlamıyorsam

17. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    o zaman bizim medyadan zaten nefret ediyordum nefretim kat be kat arttı. hakikaten yazıklar olsun bir milletin ve 1,5-2 milyar insanın inancına böyle bir saygızlık yapılması içler acısı.........ama sadece bu dünya yok bizde hesap günü diye bir şey vardır o zaman bu kadar insanın elleri bu şerefsizlerin yakasında olacak

18. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    herkes hakettiğini bulur allah katında.
    bırakın bu ahlaksızların cezası ahirette sorulsun

19. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Ya işte bu haberler kasıtlı yapılıyor resmen provokasyon sonra kendini bilmez adamlar haberi okuyup onu bunu kesiyor

20. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    tamamen bilerek yapıldğı kansındayım insanların midesini kaldırıyorlar....

Sayfayı Paylaş