Ustura hakkında

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xlygan tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,ben kafayı usturaya vurdurmak istiyorum ama arkadaş yapma dedi yazın olur o iş falan?Ama yaparsam da bere ile dolşacağım da sizin fikirlerinizi de alabilir miyim?

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Kendin yapmak istiyorsan yap ama havalar soğuk kel kafan donabilir gösterişte yapamamış olursun..yok amacım kel kafamla şekil yapmak değil diyorsan özgürce istediğini yap ve dazlaklığın tadını çıkar dostum..

3. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaş millet dalga geçer falan deyince,abes kaçar mı sence de?

4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Millete bakarsan özgürce yaşayamazsın kendini hazır hisstmiyorsan şimdilik yapma o zaman çünkü elbet arkadaşların kel falan diyecek yada usturalı kellik dikkat çektiği için bakanlar olacaktır hazırlıklı olmalısın ortama bağlı olarak değişir rahatsız olduğunu hissederlerse iyice üstüne gelende olabilir okulda tarzıyla tanınan yüzsüz tiki biri küpe taksa doğal karşılanır ancak efendi biri taksa birden gündeme oturabilir yani sen karar ver nasıl bir karaktersin bence yazın yap tam kel yapma sonra kısa dönemli bunalım yaşama aslında büyütülecek mesele değil ama yaş itibariyle takıntı yapan kardeşlerimiz olabilir...

5. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında birden esti yazın hiç olmaz her şeyin bir ilki vardır ya o mesele hiç yapmamıştım önceden ve şimdi denemek istiyorum açıkçası şu anki halimlende memnun değilim açıkçası saçına bakmayan biri olduğum için kısa tercihimdir bu yüzden.Dalga geçenlere tahammülüm yoktur ve bu yüzden de ark ortamım pek yok diyebilirim kestireceğim sanırım tşk ler yorumun için..

okaaan bunu beğendi.
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Son mesajını okudumda senın yerınde olsam sımdılık 2-3 numarayla ıdare eder mayıs gıbı usturaya gecerdım.. ;)

7. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ilkbahar ve yaz boyu hep sıfıra vurdurup dolaştım,çok rahat kafandan ağırlık alınmış gibi.Ama saç çıkınca garip geliyor,ekstra birşeymiş gibi.Akadaşlar arasında çok ilgi gördü,durup durup kafamı öpenler vardı.Dersane başladığında da sıfırlattım,yazın insan içine çıkmayınca garip karşılandığını unutmuşum,dersane hocalar falan durdurp soruyordu niye aptın gibisinden?Zevkli bir iş kısaca,ama kışın önermem.Bir de duş alırken sıcak ve soğuk arasında ani geçişler yapma,yoksa başına ağrılar girer.

8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    3 numara daha iyi olur aslında kış geldi malum

9. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Bende saçlarımı baya bir uzatmıştım bir ara ilk başlarda çok güzel geldi karizmayı falan tamamlayan bir unsur gibiydi sonradan baktımki hergün saçlarla uğraş falan zor iş uzadıkça dahada uğraşman gerekiyor vurdurdum 3 numaraya ohh!! rahatladım,usturanın bana gitmeyeceğini düşünerekten hiç yaptırmıyorum sana gidermi bilemiyorum kafa-yüz tipini eğer çokta kısa kestirmek istemiyorsan bence kesinlikle 3 numara çok rahat oluyor...

10. /Bulut\

/Bulut\ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir ve Muğla
    ben yıllardır 3 numara saçla dolaşıyorum. bidönem bende saç uzatmıştım ama bakımla falan uğraşamadım, ogünden beri böyle dolaşıyorum. yaptıracaksan bahara doğru yaptır bence kışın kafan üşümesin. etrafını çok takma derim bende daha önce usturaya vurdurmuştum insanlara ilk başta garip geliyor ama zamanla alışırlar.

11. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    3 numara tek gecerim dazlakdan daha iyi ben her yaz usturayla kazitirim cok ferah olur ama kizin kipkirmizi olur kafan sogukda:)

12. ralf

ralf Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sağlık açısından bence yaptırma kışın bu iş olmaz bende zamanında yaptırmıştım ama 2 ay sap gibi dolaştım ortalıkta çünki kafaya soğuk yediğin zaman devamlı kafada ağırlık oluşuyo:) fiziksel açıdan bence resmini koymalısın ki yakışıp yakışmadığını söyleyelim.

13. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Sağ olun arkadaşlar yorumlar için ama berberdeki adamla da konuştum biraz o da bence yapma deyince :D 3 numara yaptım..

14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bende kısa kestriyorum. Saçıma jöle senelerdir sürmemişimdir. Sprey de senede 5 kere falan. Benim kafam yamuk olmasa hemen usturaya vurdururum.
    Arkadaş ortamının saçlarla bir alakası yok bence ;) insannın kendi girişkenliğiyle alakalıdır.

15. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Saçlarla tabii ki alakası yok ama demek istediğim dalga geçenlere pek tahammülüm yoktur sadece bu konuda değil başka konuda da olsun bu böyledir yani ben tek iyiyim az ama öz arkadaşım olsun yeter bana ;)

zigbog bunu beğendi.
  16. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    usturaya vurman senin yararına olur saç derin yenilenir varsa eğer kepek sorunun kaybolur saç köklerin kuvvetlenir ne olacak kel dolaş birazda :D

17. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Ben kışın 5 yazın 3 numara yaparım saçımı. Kışın kafa çok üşüyor. Kafadan üşütmeyelim yani hastalık anlamında :D

18. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Usturaya değilde makineye vurdurdum sanırım makinede de 0 var :D.İlk gün 3 numaraya vurmuştum ama dayanamadım bir sonraki gün vurdurdum makineye :D

19. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kışın sıfır gerekmıyor bence arkadaşlarınında dediği gibi 3 numara gayet iyi birde 3 numara saça hafiften bir kirli sakal bırakıcaksın tamamdırthums:

20. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hayırlısı.. Eee artık bır foto koyda yorumlayalım.. :)

Sayfayı Paylaş