USTALARDAN TAVSİYE BEKLİYORUM... !

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NANAYKA tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NANAYKA

NANAYKA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    selamlar hepinize yaşım 18, 8 yaşımdan beri hayatımdan hiç spor eksik olmadı sürekli spor yaptım 2 3 farklı dalda son 1 senedir evde vücut çalışıyorum kapı barfiksi şınav dumbell mekik gibi evde yapılacak pek çok şeyi yapıyorum. Beslenmeden yana sorunum yok maddi durumumuz iyi ayrıca her türlü yemeği yerim yumurta tavuk balık süt yoğurt peynir veya karbonhidratlar hiç sorun değil. gelelim soruma 1 aydır düzenli bir şekilde salona gidiyorum beslen + çalış + dinlen sistemini uyguluyorum ama supplement te başlamak için kararsızım yani özellikle whey almalımıyım 1 ay erkenmidir bazı kişiler 3 ay dolsun vücut depolarını bitirsin falan diyolar ama her gençte olan bir sorunum var acelecilik SİZCE NE YAPMALIYIM ? OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Usta falan degilim ama okudum birseyler yazmak isterim yardimci olmak adina.
    Supplement icin erken gereksiz bence durumunda iyiymis zaten ozaman gunluk protein kalori karb ihtiyacini karsilayabilirsin bu yuzden gereksiz simdilik tavuk sut yumurta balik vs gibi yiyeceklerle devam etmeni oneririm 3 4 aydan sonra baslarsin sabirsizligini anlayabiliyorum bende 18 yasindayim ama inan protein tozlari sihirli degil sadece gunluk protein ihtiyaci için iyi olabilir..

3. NANAYKA

NANAYKA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    EYVALLAH AMA ŞÖYLE BİRŞEY BENİ ETKİLEDİ SALONDA BİR ARKADAŞIN ANTREMAN SONRASI WHEYİNDEN İÇTİM BİR PORSİYON VE FARK HİSSETTİM YANİ TABİKİ KASLAR Bİ ANDA BÜYÜMEDİ FARKDAN KASTIM O DEĞİL NASIL DESEM DİĞER GÜNLERE GÖRE HADA AZ YORGUNLUK HİSSİ OLDU BİLMİYORUM BENDE DÜŞÜNMÜYORDUM AMA KAFAMI BU KARIŞTIRDI BİRAZ

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Benim fikrim kesinlikle psikolojik veya o gun iyi beslenmissindir onunda etkisi vardir Zaten su siralar wheyin antr sonrasi alinmasinin pekte bi onemi olmadigini ortaya koyan arastirmalar bile var.eve gidince tavugunu baligini yersin 3.aya kadar bence daha iyi olur

Sayfayı Paylaş