Ustalarıma birkaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sama tarafından 8 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sama

sama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim ustalara bir kaç sorum olacaktı.Ben kendimce biraz güç kazanmak birazda kas yapmak istiyorum.Kendimce salona gidip takılıyorum.Kilom 60 civarında.Acaba kond. aletlerinin bir sırası varmı.Yani önce kol sonra bacak yada bir kol bir bacak (kasların dinlenmesi amacıyla olabilir) gibi.Ve tekrar sayıları kaç olmalı.Bazı arkadaşlar15-13-10 gibi rakamlar söylüyorlar.Doğrumudur.Teşekkürler.

2. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende bu sporda yeniyim ama cok fazla tekrar definasyon icin diye biliyorum en fazla 8 tekrar yapman gerek

3. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Kaslarınızı büyütmek istiyosanız 8-12 tekrar arası idealdir, piramit sistem uygulayabilirsiniz hafif kilodan ağır kiloya gidecek şekilde. Hergün 1 küçük 1 büyük kas grubu çalışırsanız en iyisi olacaktır, unutmayın ki kaslar dinlenirken büyür.

4. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ilk önce gittiğiniz salondaki antrenöre danışın o sizin vücudunuza göre bir program yapsın. genelde başlangıç programı yazılır. çoğu aleti kullanma şansınız doğar. set ve tekrar sayılarını da o belirlesin. bi 1 sene sonra istediğiniz gibi program yazar kendi kendinize set ve tekrarlarınızı ayarlarsınız

Sayfayı Paylaş