ustalarım çok acil..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zuben tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zuben

zuben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba benim öncelikli sorum 15 aydır bu sporu yapıyorum sürekli muscle fitnes ve mens health gibi dergileri alıyorum zamanım oldukça ınternetten ve spor salonundaki bilgili kişilerden birşeyler kapmaya çalışıyorum kımısı dropset superset ıcın erken oldugunu soylerken kımısı yap dıyor dergılerde bıle onerılıyor genelde ayda bır programımı degıstırırım cok guzel sonuclar aldım ancak supersey drop set pıramıt gıbı sıstemlerı yapmalımıyım ve yaparsam hafta kac kere ve hangı hareketlerı yapmam lazım bırde boyum 177 kılom 65 sızce kılo almalımıyım hacım ıcın almam gerekırse bunları karbonhıdratlardanmı sağlayacagım bu ay protein tozu alacagım hayatımda ılk defa kullanacagım hep dogal beslenıyordum

2. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    superset ve dropset yapabilirsin.

3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşlar SCHWARZXXL nerelerde acaba?Son zamanlarda eksikliği baya hissedilmeye başladı.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2012
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş