Universal Ripped Fast Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Zorro31 tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydir diyet dönemindeyim.Bu dönemde 2 kutu lipo6x 120 ve 1 kutu 90 softgel cla kullandım

Bu 2 ayda düzenli beslenme ile(+fast food 2 kere yedim-8den sonra yemek yemedm) 83 kg'dan 73 kg'a indim.

Daha öncede bilen bilir asıl amacım kalın belimi inceltmekti ve tam 100 cm'den 93 cm'ye indim ancak belimdeki kalınlık devam ediyor ve bi 3-5 cm daha incelme gerekiyor.Bunun içinde daha önce hiç kullanılmıyan bir ürünle bunu başarmaya çalışacağım(googleda arattım burada topic actım ürünle ilgili hiçbir review ve bilgi yok türkçe ve ingilizce)

İlk öncelikle bu termojenik yağ yakıcının içeriğini koyuyorum

Bu diyet dönemindeki atreman programınıda yazıyorum.3 günlük evde 7.5 kg dumbell ile HIWT şeklinde uygulayacagım.Yani çok tekrar ve setler arası 45 sn. dinlenme ile

1.Ant--A)barfiks b)dumbell bench press c)single extansion d)front raise

2. Ant--A)Dumbell one arm row b)d.shoulder press c)concentration d)d. pullover

3.Ant--A)Lateral Raise B)Şınav C)Triceps Ext. d) hammer curl

Her artraman arası 1 gün dinlenme var ve evde koşu bandı olmadığı için cardiyo olarakta hergün 500 tane IP ATLAMA(antreman günleride ağırlık çalışmasından sonra olmak üzere)

Beslenme olarakta protein ağırlıklı 5 öğün yemeyi düşünüyorum

Bu supplementi ve programı uygulamaya salı günü başlıyacağım.Sizin önerilerinizide bekliyorum.Yardımcı olursanız memnun olurum

Ekli Dosyalar:

2. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah baya tavsiyelerde bulunmuşsunuz...

3. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ripped fastin yanına 2 hafta önce sesamin+lean xtreme+cla ekledim

ripped fastin bitmesine 5-6 gün kaldı,diğerleri daha var

şuan 70.3 kg ve belim yıllar sonra(orta okuldan beri) 90-89 arasında.Artık kilo önemli değil zaten 180 boyum var 70-72 arasi ideal kilom.Kalan 2-3 haftada belim 2-3 cm daha incelirse çok güzel olucak

Resimleri üye fotolarındaki topicte paylaşıcam

Sayfayı Paylaş