Universal nutrition - Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve raqetuna tarafından 4 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Cuts gunlugu

Gun 1 (sabah)
    Sabah kalktiktan 10 dk kadar sonra aldigim cuts bir anda buyuk bir enerji patlamasi yapmadi hatta kosu bandina zor bile ciktim denilebilir. Ancak ciktiktan 5 dk sonra kendimi bir anda kosucu gibi hissettim hizimi surekli arttirdim ve hic kesilme ya da dalak sismesi olmadi performansim surekli artti hic dusus olmadi.*

Kosumu bitirdikten sonra cok agir bir yag yakimi programi uyguladim (vucut agirligi ile yapiliyor). Tam olarak basarili olamadim zamanla daha iyi olcagimi dusunuyorum.
    Gelelim terleme konusuna. Hayatimda hic bu kadar kisa surede bu kadar cok ter atmamistim. Boks antremanimda torba calismasinda bile bu kadar terlemiyorum. Bir anda sirilsiklam oldum.*

Termojenik ozellik.*
    hydroxycutdan daha etkili gorunuyor cunku kosarken hydroxycutta belimdeki yagli bolum soguk olurdu isitmak icin elimle masaj yaparak isitirdim. Ama bugun belime elledigimde gozlerime inanamadim. Belim ve karin bolgem yaniyordu.*

Kalp carpintisi.*
    Uzerinde yapabilcegine dair yazilar mevcut ancak herhangi bir kalp carpintisi yapmadi. Hicbir sıkıntı hissetmedim.*
    Fotograflarimi cekiyorum gunluk bittigi zaman paylasacagim.
    İyi gunler

letsgoheat96 ve Despo bunu beğendi.
  2. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun 1 (aksam)

5 bucuk saat sonra tekrar aldim ve yarim saat sonra yemegimi yedim. Bir gazla odami temizledim cok yoruldum ustune de agirlik calistim. Su an inanilmaz yorgunum ordan oraya devriliyorum icerdigi uyaricilar yuzunden ise uykuya dalamiyorum. Biraz sıkıntılı bir durumdayim. Aksam yagsiz sutumu icip bir guzel uyursam birseyim kalmaz diye dusunuyorum.. İyi gunler

3. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun 2

Gun 2 (sabah)
    Gune cok yorgun basladim yataktan cikmak gelmedi icimden ama azimle kalktim cuts posetini actim ve 9 hapi tek seferde mideme yolladim. Yine kosu bandina cikmadan once bir fark hissetmedim ama bandta isinirken kuvvet geldi. Kosu programimi tamamladim ardindan ise yag yakimi programimi basariyla bitirdim su anda kahvaltimi yapiyorum. Kendimi gayet dinc hissediyorum bakalim ilerleyen zamanlarda ne olacak.*
    İyi gunler...

4. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun2 (aksam)
    Bacak ve karin antremanim vardi ve basariyla tamamlandi herhangi bir yorgunluk hissi ya da farkli hissetmiyorum ancak en kucuk hareketimde vucudum isinip terleme moduna geciyor. Su an bahcede oturuyorum hava cok guzel. Vucudumda gozle gorunur bir fark yok henuz bakalim ilk haftadaki fark nasil olacak..*

5. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun 3 sabah

9.17 de cuts paketini acip ictim yatagimdan hic ayrilmak istemedim ancak kaltim ve assa kata inip yurumeye ardindan kosmaya basladim bugun 3 km den fazla kostum cok yorulmadim ancak odama cikip yag yakim hareketlerine baslayinca yoruldugumu fark ettim. Neyseki bitirdim programimi biraz once guneslendim guneslenirken inanilmaz terledim resmen ter bosaldi uzerimden. İyi su kaybettim simdi suya sarildim.*

İyi gunler...

6. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun 3 (aksam)

çok yorgun hissediyorum hep ama telefonumun alarmı çalınca koşu bandına çıkıyorum önce isteksiz sonra bi anda aslan kesiliyorum program çok iyi gidiyor. görüntü farklılığı gözle görünürleşti

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

Gun 4 (sabah)

uyuya kalmışım biraz geç kalktım kalkınca cuts ı alıp 40 dk sonra kendimi band da buldum yine iyi ter attım akşam göğüs omuz triceps var bu antreman bni çok yormuyor..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:53 ----------

Göğüs antremanımı başarıyla tamamladım herzamankinden daha fazla terledim sanki bugün bi sıcaktı vücudum. olması gerekenler oluyor :D yarın karne almaya gideceğim için sabah antremanı yapamayacağım :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:55 ----------

Gün 5 aksam

bacak antremanım vardı çok yorucu geçiyor bugünüm biraz önce 300 kilo kalf yaptım hafif bi sızlama düz yürüyememe tarzı sorunlar mevcut :)
    antremanım bitti allahtan çok kalabalık değil bugün çok kötü yürüyorum herkese çarpabilirim neyseki arabama bindim :D yarın sabaha güzel dersanem ders koymuş karnenin ardındaki güne ders mi konur allah aşkına ya..sabah antreman yne yapamayacağım...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:59 ----------

Gün 6
    Annem sabah aradı allahtan öğlenmiş uyudum braz daha bacak antremanı çok yoruyor gerçekten.. cuts ı içtim ama spor yok kötü hissediyorum kendimi..
    çok güzel aile dostumuzun doğum günü partisine gidiyoruz ama benim sırt çalışmam gerekiyordu. neyse sağlık olsun anlaşılan bugün antreman yok...

7. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Gun 7

sabah dersaneye gittim sabah antremanını da bu sekilde kaçırmış oldum ayrıca dersanemin h. içi hergün olduğunu öğrenince delirdim :D ü
    cumartesi günü yapamadığım sırt antremanımı yaptım vücudun heryanından yağ gidiyor ya da sıkılaşıyorsunuz kollarım inceldi biraz kilo sürekli artıyor kas erimesi tarzi birşey olduğunu zannetmiyorum çünkü daha sıkı duruyorlar şu anda..

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle başarılar diliyorum. Ve ardından,

Boy - kilo - yaş hatta varsa başlangıç ve şimdi ki ölçülerini paylaşırsan daha iyi olur :)

9. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci

kutu bitince açıklanacaktır. 25 inde bitmesi gerekiyor.. önce-sonra şeklinde fotorafta konulacaktır :)

Sayfayı Paylaş