Universal Gh-Max 180 Tablet

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

84,2%
  2. orta karar

12,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 284 üye.
  1. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam sana tavsiyem 1.82 boy sana yeter body e başla gh-max kullan hem damar genişletici ozelliği var hemde buyume hormonu tetikler protein tozu da kullan herkes gh-max den memnundur iyi çalısmalar

2. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    1 yıldan beri yapıyordum zaten ama ara vermiştim 4ay kadar,şimdi tekrar başlıcam Gh-max yanında birde Isocool iyi gider heralde???

3. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İsoo cool süper bi tozdur kullanmadım ama içeriğini biliyorum 26 grm da 23 gr protein var yağ şeker sıfırdır

4. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Lysine yok bu urunun ıcınde o benı dusundurdu Ultimate A O L kullanan arkadaslar ne dusunuyo acaba?We ya ikilisin karsilarstirmak mumkun mu weya alternatif olarak hangi urunleri gostere biliriz GH icin?

5. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    5-6 ay AOL kullandım pek bi yararını görmedim ben

6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    dostum AOL Ultimate firmasinin mi Hardline firmasinin mi

7. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ultimate...

8. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hardline...

9. atorex

atorex Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    işçi
    Gh-max

Ben de Gh- maxı şu an kullanıyorum. Bence de çok etkili ürün. ünkü bundan önceki kürümde aol vardı bu kürüme aol 'yi çıkarıp iç,nde arginine- ornithine olduğu için GH_MAX 'I ekledim. ve bu kür diğerinden çok daha etkili oldu.
    BAkın bunları bulmam 1 kaç saati buldu
    GH- maxın içerisinde ki diğer supllementlerin açıklaması:
    Boron
    Vücudumuzdaki ve kemiklerdeki kalsiyum,magnezyum ve fosforun muhafazası için gerekli olan bir mineraldir. Boron bu üç mineralin vücutta maksimum şekilde kullanılması ve muhafazasını sağlayan yardımcı mineraldir.

Gamma-Oryzanol,
    yalnızca pirinç kepeğinde bulunan güçlü bir antioksidan maddedir. Gamma-Oryzanol, yalnızca bir tek antioksidan madde olmayıp, çeşitli antioksidan özelliklere sahip 20 bileşenin karışımından oluşur.

SAW PALMETTO ( Serene Repens-Sabal ) : Cinsel organlar ve böbrekler için tonik ve besleyici özellikleri vardır. Erkeklerde prostat bezleri üzerine çok olumlu ve faydalı etkiler yapar. Cinsel performansı arttırır.

SARSAPARILLA ( Saparna ) : Anavatanı Amerika ve Batı Hindistan olan bu bitki insan vücudunda testosteron üretimine yardımcı olan doğal bir steroid içerir. Hormon dengelenmesi, cinsel yaşamın canlandırılmasında kullanılır. Ayrıca cilt hastalıklarında,romatizma ve karaciğer rahatsızlıklarında olumlu etkileri görülmüştür.
    GUARANA ( Brezilya kakaosu ) : Amazon ormanlarına özgü bir bitkidir. Bilinen en zengin kafein kaynağıdır. Ruhsal çöküntü,aşırı yorgunluk ve stresten kaynaklanan baş ağrılarında sıkça kullanılır.
    SARSAPARILLA ( Saparna ) : Anavatanı Amerika ve Batı Hindistan olan bu bitki insan vücudunda testosteron üretimine yardımcı olan doğal bir steroid içerir. Hormon dengelenmesi, cinsel yaşamın canlandırılmasında kullanılır. Ayrıca cilt hastalıklarında,romatizma ve karaciğer rahatsızlıklarında olumlu etkileri görülmüştür.

çoğu cinsel yaşamın canlandırılması için diye yazıyor ha faydası oluyor mu olmaz mı? Bu ürünün en kötü yanı bana göre şimdiye kadar içtiğim en kötü kokan supplement. Onun dışında kabaca sölersek MAL İYİ...

10. atorex

atorex Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    işçi
    HA Bİ DE BU VAR beta sitosterol

Beta sitosterol, kimyasal yapısı kolesterole benzeyen fitosterollerden biridir. Beyaz renkli ve mum kıvamındadır.
    Kaynakları [değiştir]

Bitkiler aleminde oldukça yaygın bulunur. Curcurbita pepo (kabak çekirdeği), Pygeum africanum, pirinç kabuğu, buğday tohumu, mısır yağı ve soya fasulyesinde bulunur.
    Kullanımı [değiştir]

β-sitosterol, hem tek başına hem diğer benzer fitosterollerle beraber kullanıldığında kandaki kolesterol seviyesini indirir ve bazen hiperkolesterolemi tedavisinde kullanılır.
    Sitosterolun prostat büyümesi tedavisinde yararlı olduğu kanısı kesinlik kazanmamıştır [1]. Avrupa ülkelerinde β-sitosterol prostat büyümesi (selim protat hipertrofisi) tedavisinde kullanılır.

NHFL bunu beğendi.
  11. atorex

atorex Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    işçi
    üsttekiler okunmayabilir bi daha gönderiyorum
    Boron
    Vücudumuzdaki ve kemiklerdeki kalsiyum,magnezyum ve fosforun muhafazası için gerekli olan bir mineraldir. Boron bu üç mineralin vücutta maksimum şekilde kullanılması ve muhafazasını sağlayan yardımcı mineraldir.

Gamma-Oryzanol,
    yalnızca pirinç kepeğinde bulunan güçlü bir antioksidan maddedir. Gamma-Oryzanol, yalnızca bir tek antioksidan madde olmayıp, çeşitli antioksidan özelliklere sahip 20 bileşenin karışımından oluşur.

SAW PALMETTO ( Serene Repens-Sabal ) : Cinsel organlar ve böbrekler için tonik ve besleyici özellikleri vardır. Erkeklerde prostat bezleri üzerine çok olumlu ve faydalı etkiler yapar. Cinsel performansı arttırır.

GUARANA ( Brezilya kakaosu ) : Amazon ormanlarına özgü bir bitkidir. Bilinen en zengin kafein kaynağıdır. Ruhsal çöküntü,aşırı yorgunluk ve stresten kaynaklanan baş ağrılarında sıkça kullanılır.

çoğu cinsel yaşamın canlandırılması için diye yazıyor ha faydası oluyor mu olmaz mı? Bu ürünün en kötü yanı bana göre şimdiye kadar içtiğim en kötü kokan supplement. Onun dışında kabaca sölersek MAL İYİ...

NHFL bunu beğendi.
  12. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kutuda 4ant oncesi 2de yatmadan once alın yazıyor.hepsi yatmadan once alınsa daha mantıklı olmazmı?

13. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    GH hakkinda bir siteden buldugum bir aciklama var.Ne kadari dogrudur bilmiyorum.Sizde yorumlayin lütfen.

--Growth hormonu nedir? Vücut gelistirmeye etkileri. Zararları. Yararları--

Growth(GH, büyüme) hormonu nedir?
    Bu hormonun etki maddesi Somatropin'dir. Corpormon, Genotr, Genetonorm, Humatrope, Saizen , Somatonorm ticari isimleri altında dünyanın cesitli ülkelerinde üretilmektedir.

Growth hormonu cogu kisiye göre en kısa zamanda kuvvet ve adele gelisimi saglayan bir ilac olarak görmekte. Growth hormonu 191 aminoasitten olusan bir polipietit hormonudur. İnsanda hipofiz hormonundan salgılanır. Bu hormon ; antreman, uyku, stres, düsük kan sekeri vs. gibi durumlarda salgılanır.Burada bilinmesi gereken sey growthun vücuda direkt etkide bulunmamasıdır. O karacigeri bazı maddeleri üretmesi icin kamcılamaktadır. Elbette vücudumuz bu hormonu belirli bir sınırda üretir. Bu hormonun etki maddesinin Somotropin( STH ) oldugunu söylemistim. Bu maddenin güclü bir anabolik etkisi vardır. Yani büyük bir protein sentezi gerceklestirme olayı.. Bu sayede a) adele hücrelerini büyütmekte, b) adele hücrelerini arttırmaktadır. İşte Growth u diger anabolik sterodilerden ayıran fark burada belli olmakta. Steroidler tam anlamıyla adele hücrelerini arttırmaz. yani yine Growth.. bu sebeplerle STH EN GÜCLÜ ANABOLİK HORMONDUR.

STH'nin diger bir özelligi ise yağ yakmasıdır. Vucuttaki mevcut yagı enerjiye cevirir.Bu sayede sporcu yaglanmadan daha fazla kalori almaktadır. Bu hormon aynı zamanda kemikleri, eklem ve bagları güclendirir.

Tüm bunların yanında Gh hormonunun yan etkileri elbette kullanım sekli ve dozu ile dogru orantılıdır.Steroidlerin yan etkileri ( akne, saç dökülmesi, östrojen seviyesinin artması vs.) STH de görülmez. Bunun sebebi kan sekerini düsük tutmasıdır. Buyrun size bu mucize hormonun yan etkileri ! ! !

-Tiroid bozuklukları
    -Akromegalie
    -Kemik deformasyonu
    -Organ problemleri
    -ERKEN ÖLÜM

yazan:Lee_Labrada

walldonthitback ve kerem191 bunu beğendi.
  14. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    1. en güçlü anabolik hormon değil, metribolone'un yanında çerez çitos kalır,
    2.erken ölüm gibi bi olay yok abartmış arkadaş biraz.

walldonthitback bunu beğendi.
  15. chosen one

chosen one Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ben buürünü vitalife amino ile desteklesem(gerekirse dozu arttırıp) bide doğal yollardan (tavuk, süt, ton balığı gibi) protein ihtiyacımı kapatsam etkili olurmu? daha doğrusu doğru olurmu??

16. ugurguler

ugurguler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam bende kulllandım ama nox 3 ısrarla öneriyorum

17. ugurguler

ugurguler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4600 kullanıyorum etkisi süper

18. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben aol+glutamin düşünüyorum ama acaba sadece bunu kullanmam dahamı yararlı olur?
    yanında proganier veya hardlinewhey ne dersiniz?

19. pokeharun

pokeharun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    harun
    Yer:
    bursa
    merhaba arkdaşlar bende bu ürünü kullanmak istiyorum sipariş vericem..bazı arkadaşlar demişki tek başında değilde yanında aminoasitle alınması daha iyi olur diye.
    sizce bu ürünü yalnız mı kullanmalıyım yoksa yanında takive bişi almalımıyım almam gerekirse hangi ürünleri tercih edersiniz?..yanında protein tozu mu kullanlılmalı yoksa aminoasit mi ?
    yarın sipariş vericem araştırmaya devam ediyorum..değerli tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkürler..

20. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    GH maxın adı çok karizmatik. İnsanlar önemli bişey zannediyo.. Klasik bir arginin orntihin birleşimi.. Protein, amino, creatin, glutamin varsa küre eklenebilir.. Ama tek başına kullanmanın hiç bi anlamı yok..

Sayfayı Paylaş