Universal ANIMAL PUMP Ters Tepti Elim ayağım boşaldı.!!

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve cryllic tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. cryllic

cryllic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar 1 hafta önce pump a başladım.1 haftadır herşey güzel gidiyordu ağırlıklarda fark oldu arttırdım vs. 2 gün off günümdü bugün tekrar başladım göğüs kol çalıştım ancak antremandan önce 2 günden kalan kırmızı haplarıda içtim yani toplamda 3 tane kırmızı hap aldım bugün. antremanın yarısında elim ayağım boşaldı benchte basarken kollarımda güç arttı ayaklarım boşaldı resmen. şuan bile pek iyi hissetmiyorum salondan çıkalı 3 saate yakın oluyor.biraz yatıp dinlenmeye çalıştım ama uyuyamadım. sanırım 3 tane kırmızı hap çok fazla geldi.bundan sonraki günler için ne tavsiye edersiniz.açıkçası pumptan biraz soğudum ama sporada devam etmek istiyorum.acile gidip tansiyonumu ölçtürdüm spordan sonra normal çıktı.

2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Enerji patlamasını sağlayan kırmızı olan haptır. 3 tane kullandıysan gayet normal. Yüksek miktarda kafein ve birkaç uyarıcı daha var içinde.

3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Forumda bu ürünle ilgili başlıklar var incelemeden kullanmasaydın keşke. 3 hapın böyle bir şey yapması normal. Antrenman olmayan günlerde almayın dediğine göre antrenman öncesinde de 3 tane alımaması gerektiği burdan çıkarılabilir. Kafeinin etkisidir. Piskolojik ve fizikler bakımdan aşırı alınması veya çok uzun süre aç kalıb direk 400mg. veya üstü kafein alımıda çok sarsıcı oluyor. Geçmiş olsun ;)

4. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşların söylediklerine ek olarak benimde size sormak istediğim ne kadar süredir bu sporun içindesiniz?

Bunu sordum çünkü bu ağır bir supplemet eğer spora yeni başladıysanız size ağır gelmiş olabilirde.

Geçmiş olsun.

İyi çalışmalar dilerim.

5. cryllic

cryllic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay oldu 3 aydır sürekli protein tozu kullanıyorum.şuan normale döndüm.

50kg-8x3 yapıyordum.
    yine 25lik dumbellarla 4-5-6 da göğüs açış yapıyordum.

göğüs 108 kollar 38 cm.belki faydası olur diye yazdım

6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    İyi ki sormuş slymnase. Bu kadar sürede bu kadar ağır supplementler alınmaz. Toz için bile erken iken pump kullanmışsınız. Seneye de küre mi başlayacaksınız? Hem paranıza yazık hem de sağlığınıza, bu tip ileri suppl. ler sizin seviyenizde fayda getirmez. Bahsettiğiniz ağırlıklar düzgün beslenme ile de yapılabilir. Ha 1-2 sene sonra benchde 120 lere gelirsiniz o zaman pump du nox du alınır. Ayrıca alakası yok ama göğüs açış o kadar yüksek ağırlıklık düşük tekrar yerine düşük ağırlık ve 10-12 tekrar yapılmalıdır. Göğüs açışta önemli olan ağırlıktan çok nizami yapmak, kolları kırmadan (çok az kırarak) iyice açmak ve göğsü germektir. Sanki yırtılcakmış gibi. Benchde 50 ile calışan biri 25 kiloluklarda göğüs açış yapıyorsa o biraz göğüs press e dönmüştür.

uzk ve cryllic bunu beğendi.
  7. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    hakkatten ben mesela 70 kg ile bench press yapıyorum,yana açışı ise 15 liklerle zar zor yapıyorum.bu arkadaş 25 kg ile nası yana açış yapabiliyor anlamak imkansız.

8. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    insandan insana fark eder.ben benchte 80 basıyorum yan açışta 30luk dumbbelllarla çalışıyorum bastığım benche göre dumbbell yana açış ağır gelir normalde ama beni zorlamıyo

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    30 luk dambıllara yana açış mı? Açık söyliyeyim nizami yaptığına inanmıyorum. İyice kolları kırmadan açıyor musun? Yavaş yavaş yedire yedire yapıyor musun? Kaç tekrar yapıyorsun? Ha diyorsan ben yapıyorum nizami şunu söyliyeyim gerek yok o kadar ağır girilmesine.
    O kilo ile açış yapabiliyorsan benchde 120 leri görmen lazım. Salonda o kadar müsabık adam gördüm 150-160 lara giren yana açışta 15 i geçmiyorlar hadi bilemedin 20. Çünki gerek yok o kadar ağır girilmesine açışta.

10. cryllic

cryllic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sadece 3 aylık değil benim yaptığım çünkü ben daha önce 1 yıldır evde dumbellarla çalışıyordum. ordan salona geçtim ki normalde 20 ile yana açış yapıyordum kendim kaldırıp pump aldıktan sonra 25 kg a geçtim ve iki kişi ağırlıkları elime vermeye başladı öyle daha rahat 8x3 set yapabiliyorum. pumpta normale döndüm ayrıca tekrar kullanmaya başladım.bahsettiğim normal yana açış değil oturarak göğüs açış.yanlış anlaşılmasın.

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Oturarak göğüs açış hangi hareket anlayamadım. Yatarak mı diyecektiniz cryllic?

uzk bunu beğendi.
  12. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 kutu animal pump kullandım daha önce...ve maksimum verim aldım...bu verimi almak için en başta talimatlara uygun kullanmak gerekiyo mesela kırmızı kapsül için adamlar 10 tane ayrı yere warning koymuşlar,buna uymamak gib bi lüksümüz yok çünkü oyuncak değil bunlar kalp,karaciğer gibi organlar bu kadar basit riske atılamaz..ayrıca aç karna almak çok çok önemli...insanlar diyorki'' ben kullandım 10 paketten sonra verim alamadım'' ve hemen başka markalara yöneliyorlar...eğer 1 pump paketini en son yediğin sağlam bi öğünden en az 2 veya 2.5 saat sonra boş mideye alırsan verimi kesin hissediyorsun(karnın azcık bile tok olsa etkisi muazzam azalıyor)..ayriyetten bi kutu bittikten sonra 10 ila 15 gün bu ürüne ara verip tekrar başlamak gerekiyor...bu verimin istikrarını koruyor ve yine aynı pump etkisini hissediyorsun..bu tarz ürünler talimatlara birebir uyulup ara verildiği zaman maximum etki sağlıyor..aynı şey vapor,no xplode ve super pump içinde geçerli ki bunlar daha kaliteli markalar...özellikle insanlar daha fazla öğün yemek için ilk söylediğim kurala uymayıp nasılolsa işe yarar diye kendini kandırıyor..hemen yemek yiyip bi saat sonra pump veya başka bir pre work out ürününü çakıp antrenmana gidiyor..hata bu hata!!!sorun üründe değil bizde herzaman..

p.seco bunu beğendi.
  13. evrimerd

evrimerd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs yana açışta 30 luk dumbellarla çalısmak diye bişii var mı? Bir yalnıs anlasılma olmasın?

14. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    allah şifalar versin. arkadaşlar dıkkat edelim, abartmayalım.

15. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Kolları kırıyordur 90 derece press acis arası sacma sapan bir sey oluyordur.

16. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    üzerinde yazıyo zaten kutunun off günlerde almayın diye 3tanesi fazla kaçmıs olsa gerek yarın ilk denemeyi bende yapıcam etkisini merak ediyorum...

17. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Herkes gayet sakin cevaplar yazmış hayret verici,3 farklı zamanda alınması gereken bir şey vitamin bile olsa tek seferde alınması ağır gelir,nasıl bir mantık ki bu önceki 2 gün almayıp 3 kırmızı kapsülü bir seferde almak..Sonrada animal pump tan soğudum demek!

Birde bence bu 25 lik dumbell lar Lbs olabilir..yani yaklaşık 12 kg..

Son düzenleme: 16 Ekim 2009
    gameover bunu beğendi.
  18. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    butterflya katılıyorum. öncelikle herkese sakinliklerinden dolayı büyük teşekkür thums:

sonralıkla da adam yanlış kullanım yapmış (hatta yeterli spor olgunluğuna ulaşmadan) ve ters tepti falan gibi ifadeler kullanmış. tek kelimeyle komik.

gülmek ve geçmek lazım muhterem kişiye. başka bişey diyemiyorum.

herkese saygılar, arkadaşta ego yapmadan uımarım yeterli olgunluğa ulaşır.

uzk bunu beğendi.
  19. bekok37

bekok37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşa olan etki bende bsn noxplodede oldu resmen tir tir titredim doz aşımıda olmadı 1 senedir spor yapıyorum sanırım bunyeyle alakalı bi durum eve dua ede ede zor gitmişdim o gün bu yan etkilere rağmen 5de1 doza indirip kullandım titreme azaldı bi süre sonra kapalı alanlara girememe durumu olusmusdu bende direk bırakdım ürünü burda amacım bsnyi kötülemek deil tabikide ama butür ürünler bence biraz daha pro çokda gerekli supl.ler deil bence

20. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    bi kere açış bi izolasyon hareketidir cok ağır yapılmasının nedenini anlamış değilim hala.
    deathlifter arkadaşımızında dediği gibi nizami yaptığına bende inanmıyorum bench press de 150-160 lar bile 15 i geçmez doğru söylüyo :)

Sayfayı Paylaş