Universal Animal Cuts Işe Yariyormu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve exturuder tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. exturuder

exturuder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başlayalı yaklasık 7 ay oldu bu süre içinde (yani son ayı saymassak 6 ayda) 104 kilodan 102 kiloya düşmüstüm yani sadece 2 kilo verebilmiştim.

geçen ay bu forumdan animal cutsu keşfettim, ve 1 ay önce sporla birlikte kullanmaya başladım diyet falan yapmadım sadece şekeri ve beyaz ekmeği bıraktım (ekmek kepek ekmeği günde 3,4 dilim) sporada hergün değil haftada 3-4 gün gittim (cardio yoğunluklu bir program) birkere hiç kilo vermesem bile (ki verdim birazdan açıklıyacam) spor yaparken farkedilebilir müthiş bir performans patlaması oldu (önceden yarım saat koşamazken şimdi 50 dakika hiç aralıksız saatte 10km hızla kosabiliyorum banamısın demiyor) neyse sonucta geçen gün ilk paketim bitti ve sonuç:

animal cutsa başlamadan önce:

boy:1.90
    kilo:102
    yağ oranı %26

animal cuts bittikten sonra:

boy:1.90
    kilo:97
    yağ oranı:%21

şimdi 2. pakete geçmek için 1 haftanın bitmesini iple çekiyorum, gönül rahatlıgıyla sunu soyleyebirim kesinlikle işe yarıyor.

hedefim yağ oranını %10lar seviyesine çekebilmek temmuza kadar animal cutsun yardımıyla bunu basarabileceğime inanıyorum.

NOT: bu ürün kesinlikle tek başına işe yaramaz yeme içme alışkanlığınızı değiştirip haftada en az 3 kere yoğun spor yapmalısınız mucize bir ürün değil tabiki (2. paketten sonra sonuçları buradan açıklarım.)bench_O

ilker.ulker.tr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş