unislim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve born2win tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    size sormak istediğim bir ürün var ,unislim (bölgesel şekillendirci,sıkılaştırıcı jel)..
    belimizin yanlarında yağ toplanır malumunuz.uzun süredir bu sporu yapıyorum.gelişme sağladıysamda genetikten midir nedir kaybedemedim ordaki yag hücrelerini.
    ürün açıklaması insanı cezbetmiyor değil.ama hangi ürünü kim kötü lanseder ki reklamlarında değil mi.o yüzden kişisel tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.

2. sercio

sercio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbir işe yarayacağını sanmıyorum. Şöyleki bir programda gösteri yapıyorlar böyle bir jelin 10 dakika içerisinde etkisini gösterdiğini kanıtlamak için. mini etekli yengemiz mezure ile bacağının ölçüsünü alıyor kameramanda refleks ile bacağa zoom yapıyor mezure bolca bırakılıyor jeli bacağına sürüyor. 10 dakika sonra tekrar ölçüyor sıkı sıkı aaa 2 cm incelmiş. yani 1 hafta kullansak kemikler gözükecek. safsata bunlar inanmayın. bir arada vucutcular arsında testesteron jel yaygındı herkes beline testesteron içerikli bir jel sürüyordu. efsane bunlar.kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş