UnderCoveR beslenme günlügü (hydroxycut hardcore pro series)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve UnderCoveR tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    8.00 = kalkış muscletech anabolik halo + muscletech whey protein + 1 capsul hydroxycut
    8.30 = 100 gr yulaf ezmesi + yagsız light süt + 6 yumurta beyazı

Tahmini saat 11 gibi cardiyo antremanına gidicem buguün off günüm agırlık antremanı yok haftada 4 gün agırlık antremanı yapıyorum

Pazartesi : Gögüs Triceps + Antreman sonu 20 dk cardiyo
    Salı : Sırt(Kanat) Biceps + Antreman sonu 20 dk cardiyo
    Çarşamba : off gün
    Perşembe : Omuz Bacak + Antreman sonu 20 dk cardiyo
    Cuma: Biceps Triceps
    Cumartesi:Cardiyo (45 dk)
    Pazar:Cardiyo (45 dk)

Seklinde programım sabahları off ve cardiyo günleri haric ( Agırlık Antreman Günleri ) sabahları kalkıp 20 ile 25 dk arası hit cardiyo yapıyorum evde eliptik aletim mevcut ...

Son olarak kendi capımda bulk girişimine kalktım sonuc 12.3 olan yag oranımı 18.4e cekmek ve bana 93 cm bi beli 2 ay gibi bi sürüde kendi kendime hediye etmek oldu 82 cm belden ve belli olan packlerimin yerinde yeller esiyor suan 79 kilodan 87 kiloya cıktım kollarımda istedigim ölcüyede ulasamadım hala 37 cm eskisinden kalın durmasına ragmen bunun yagdan dolayı oldugunu düsünüyorum

Yorumlara ve tavsiyelere acıgım olumlu veya olumsuz , en yakın zamanda fotograf eklicegim before ve after olarak kendime 2 ay süre tanıdım eski yag oranıma dönmek icin okudunuz icin tessekürler thums:

Son düzenleme: 24 Kasım 2012
    Sercyy bunu beğendi.
  2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    beslenme ile ilgili daha ayrıntılı bilgi verirseniz daha yapıcı yorumlar yapabiliriz başarılar

UnderCoveR bunu beğendi.
  3. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Genel olarak yediklerim degismiyor kısacasını söyle özetliyim

8.00 :Muscletech anabolik halo + muscletech whey protein + 1 capsul hydroxycut
    20 - 25 dk hit cardiyo
    8.45: 100 gr yulaf + 6 yumurta beyazı
    11:30 8 tane badem veya ceviz
    12:00 2 adet hydroxycut 2 kapsül
    12.30 2 tane tam bugday ekmegi arasına 200 gr hindi gögüs
    2.15 elma
    3.00 antreman agırlık + cardiyo
    4.30 Anabolik halo 1 ölçek + hydroxcut 2 kapsül ( Antreman hemen sonrası )
    4.45 whey protein
    5.30 300 gr tavuk gögüsü + bulgur pilavı
    9.00 4 tane yumurta beyazı
    10.30 dynamize kazein + 300 ml yagsız light süt

Genel olarak gün icindeki beslenmem böyle sürüyor arada ton balıgı ekliyorm 9.00 sularına aradada cheat meal yapıyorm 2 haftada 1 ögün gibi fakat amacım suan aldıgım yaglardan kurtulmak eski yemek programıma göre 1000 caloriden fazla eksilme var protein agırlıklı beslenmeye calısıyorum karboyu kısık tutuyorum

Son düzenleme: 24 Kasım 2012
    Sercyy bunu beğendi.
  4. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    karşim antreman öncesi bcaa ve aksam 8e kuruyemiş eklersen daha iiy olur beslenme programın

UnderCoveR bunu beğendi.
  5. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Dikate alıcam karşimde bunu messengerdan yazabilirdin bana hyper_

Her neyse bugün 30 dk cardiyo yaptım 10 dk koşu bandı 20 dk bisiklet seklinde ardından 2 tam bugday ekmegi 300 gr tavugu götürdüm 20 dk icinde saat 2 gibiydi sanırsam suan saat 6.22 gene 2 tam bugday ekmegi arasına 200 gr hindi gögüs füme koydum ve afiyetle yedim yanında icicek bisey kalmadıgı icin evde üzüm suyu ictim bi bardak yarın alısveris gerekiyo anlasılan simdilik durum böyle ...

6. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    8.10 :Muscletech protein tozu 1 ölcek + hydroxycut 1 kapsül
    9.00 : 3 yumurta beyazı 1 dilim tam bugday ekmegi + 100 gr hindi gögüs füme
    13.00. : 3 parça kontrafile et tahmini 175 200 gr + 1 tam bugday ekmegi + kücük light yogurt
    15.00 : kücük bir elma
    16.00 : 8 tane bagdem 4 tane ceviz
    17.30 : 2 tam bugday ekmegi + 150 gr hindi gögüs füme + büyük taze sıkılmıs portakal suyu
    20.30 : 4 yumurta beyazı
    Ve tahminen bugünüde saat 11 civarında 300 ml light süt ve 1 ölcek dynamize caseinle kapatıcam bugün cardiyo antremanı yapamadım cok kosusturdm etrafta isleriimi halletim o yüzdende bugün cardiyo antemanını ektim genel olarak beslenmeyi bozmadım dısarda olmama ragmen simdilik bukadar

7. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Müsaadenizle size danışmak isterim.

Bulk yapmayı ben de istiyorum. Okuduğum makalelerde bulk öncesi vücut yağ oranının mümkün mertebe aşağıya çekilmesi yönünde tavsiyeler vardı. Böylece bulk sırasında yağlanmanın daha az olacağından bahsedilmişti. Ben de bu nedenle ketojenik bir diyete başladım ve 3 haftadır bu diyetteyim. Dışarıdan bakan insanlara göre diyette olmam saçma gözükse de amacım karın bölgemde var olan hafif derecedeki yağlanmadan kurtulmak ve makalelerde bahsedildiği gibi hiç değilse en az üstteki iki baklavayı görene kadar diyete devam etmek ve sonrasında temiz bir bulk dönemine girip hacime yönelik çalışmak.

Siz sixpack elde ettiğiniz dönemde nasıl beslendiniz, ne tip bir diyet uyguladınız ve ne şekilde antreman yapmıştınız? Diğer önemli bir soru ise nasıl bir bulk programını takip ettiniz? Çünkü benim de bir sonraki aşamam bulk olacak ve deneyimleriniz çok değerli. Teşekkürler ve diyette başarılar.

8. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Sevgili lonewolf öncelikle iyi dileklerin icin tessekürler . Ketojenik diyet benim icin herzaman öncelikli tercihim olmustur.Cünkü bu sekilde hem ac kalmıyorsun minimum kas kaybı demek oluyor buda aynı zamanda yaglarından kurtulabiliyorsun . Sana sixpacklerini cıkarana kadar yag yakman konusunda bi önerm olucak egerki bulka girceksen hic urasma derim nedeni iste zaten belli bi yag oranı alcaksın ve onlar kaybolucak karın kası cıkartmak yag oranını düsürmek okadar kolay degil yani sen %18den %12 e rahat bi sekilde inebilirsin örnegin ama son kalan %2 lik kısım senin o verdigin %6lık yag oranından daha fazla zorlicaktır seni o yüzden egerki bulka yönelik bi girisimin olcaksa %12 yag oranı senin icin idealdir diye düsünüyorum . Calısma programım iste p90x'dı karın kası icin. Ayrıntılı olarak internetten videoyu indirip izleyebilirsin.Basarılar...

9. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Anlıyorum. Teşekkürler, videoya göz gezdireceğim :)

10. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    8.00 : Whey protein 1 ölcek + 1 kapsül hydroxycut
    8.15 : 20 dk eliptik hit cardiyo
    8.40 : 5 yumurta beyazı + 100 gr yulaf ezmesi light sütle beraber
    12.30:2 tam bugday ekmegi arasına 160 gr hindi gögüs füme
    16.00: Mercimek corpası tavuk şiş yanında patates püresi
    18.00: MP Assault + 1 ölcek whey
    18.30: Antreman ( ilk defa bukadar gec saate antremana gittim genel olarak iyiydi)
    19.30 : Anabolik halo
    20.00 : 275 gr tavuk gögüsü + bulgur pilavı
    23.00 : 300 ml light süt + dynamize casein

Genel olarak iyi bigündü fakat bugün dişçide randevum oldugundan antreman gec saate kaldı biraz cumartesi günüdeyeni ölcümlerimi alıcam sabırsızlıkla bekliyorum simdilik bukadar ...

Sayfayı Paylaş