Ultimate Nutrition Xtreme Amino

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve whatismatrix tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    XTREME AMINO
    Vanilla, Chocolate, Strawberry, and Banana

[​IMG] Supplemental/Nutritional Facts Vanilla Flavor 330 count Tablets (2000 mg.) Download PDF File Strawberry Flavor 330 count Tablets (2000 mg.) Download PDF File Chocolate Flavor 330 count Tablets (2000 mg.) Download PDF File Banana Flavor 330 count Tablets (2000mg.) Download PDF File
    Tired of swallowing big pills and lots of them. Then Xtreme Amino is the product for you. Available now in delicious vanilla flavor, Xtreme Amino is an amino tablet that you can chew. No swallowing required on this Amino.Ultimate Nutrition's Xtreme Amino contains only naturally occurring amino acids from 100% whey protein No soy, wheat or casein. Ultimate Nutrition's Xtreme Amino contains all the whey protein fractions such as Beta Lactoglobulin, Alpha Lactalbumin, Glycomacropeptide, Immunoglobulins, Proteose Peptones, Serum Albumin, Lactoferrin and Lactoperoxidase. Ultimate Nutrition's Xtreme Amino is isolated by a complex low temperature processing system that utilizes a proprietary micro and ultrafiltration process for the highest quality premium isolated whey protein available.

2. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urunu deneyen var mi ?

Arkadaslar icmesi bir dert tadi rezil olan tablet aminolarin yerine bu sekilde cignenebilen ve tadi da aromali olan bir amino acid olan bu urunu deneyen var mi?

Ben cok merak ettim acikcasi ...

3. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sipariş verdim,görecez artık.Ama fiyat uygun bb.com'a bakınız

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  5. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    BB.com daki yorumlara baktım çikolatalısı kötü diyorlar duh .Ben çilekli alıcam.Alıp,kullanınca bildiririm.

6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]"Tired of swallowing big pills and lots of them? Then Xtreme Amino is the product for you. Xtreme Amino is an amino tablet that you can chew. No swallowing required on this Amino."

Koca ve çok sayıdaki hapları yutmaktan yoruldunuz mu? O zaman Xtreme Amina size göre bir ürün. Xtreme Amino çiğneyebileceğiniz amino tablettir. Bu Amino'da yutmak gerekli değildir

Aslında tam bize göre ama tadı dedsiğin gibi berbat olduktan sonra neye yarar :D
    [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

7. wertigo

wertigo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Esnaf
    Yer:
    İzmir
    Çileklisini aldım ve kullandım.Çiğneyerek tüketmek benim için imkansız.Dişlere yapışıyor ve neredeyse fırçalayana kadar çıkmıyor.Tadı ise ayrı bir problem.Ben beyenmedim.

Yutarak tüketmeyi düşündüm ancak mide,böbrek,karaciğer vs. dişime yapıştığı gibi oralarada yapışıp kalır diye korktum.Önce havanda ezip toz haline getirdikten sonra süt ile içiyorum.Bardakta topaklandığı için Shake Mixer Bardağında hazırlıyorum.

Sayfayı Paylaş