Ultimate Nutrition Prostar %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve dominic tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 247
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 132
    32,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 282 üye.
  1. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul

Ultimate Nutrition Prostar Whey
    Bir serviste,

25 gr protein
    1 gr yağ
    2gr karbonhidrat

6.000 mg BCAA
    11.727 mg Temel aminoasitler
    4.216 Glutamin / Glutamic Acid
    25.000 mg Total aminoasit miktarı

Bu miktarlar bir protein tozuna göre gayet yeterli seviyede ve tad olarak kullandığım en güzel supplement (çilek aromalı)

2. ONURS

ONURS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    @007EMRE

cok tesekkurler emre,

bahsettigin degerler optimuma cok yakin sanirim?

fakat bu adi gecen "glutamic acid"in glutamin olmadigini okumustum.. dogrumudur?

3. lambamia

lambamia Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    İstanbul
    İyi geceler arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum ilk mesajımı buraya yazıyorum,

Yaklaşık 1,5 yıl önce 120 kiloydum diyetisyen eşliğinde 88-89 kiloya indim,

Yaklaşık 5,5 ay önce fitness'a başladım (kilomu korumak ve sarkan bölgelerimizi kurtarmak ve vücudu belli bir fit konuma getirmek için),

Boyum 1,86 şu anda kilom 89,

Spor salonumuzdaki eğitmen bu ürünü örnek gösterdi,bu ürün hakkında araştırma yapmama rağmen tecrübesi hakkında pek bir bilgiye rastlayamadım,

Bu konu hakkında tecrübeleri hakkında bizleri bilgilendirirse sevinirim ve bu tür ürünler kilo aldırır mı?

Yardımlarınızı bekliyorum :)

maietnigri bunu beğendi.
  4. ONURS

ONURS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    asıl konusulmasi gereken ultimate prostar bu degilmidir? diger ultimate basliginda satilan urunun satisi durdu diye biliyorum

5. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    herkese selamlar ben yaklaşık 1 aydır bu ürünü kullanıyorum zaten sadece protein tozu kullanıyorum bence gayet başarılı bir ürün tadi da güzel ben suyla karıştırıyorum 1 dk da karışıyo topaklanmıyor birde şöyle birşey var spordan önce tam dolu 1 ölçek spordan sonra aynı tam dolu 1 ölçek alıyorum bana gayet güzel enerji veriyor yakın çevremdeki arkadaşlarım protein enerji vermez diyor ama bende durum farklı gayet memnunum kullanmayı düşünenlere tavsiye ederim gaz sorunu falanda olmuyor.. saygılar

6. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Ben diyetteyken iki kutu kullandım, günde 3 4 ölçek civarı kullandım ve beklediğimden daha iyi çıktı, tat konusunda ise en iyisi bile suyla karıştırılınca yavan oluyor zaten meyve suyu ile karışınca da değişiyor o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Özellikle ekonomik bir ürün arayanlara önerebilirim.

Steve bunu beğendi.
  7. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bugün 5lbs aldım bu üründen. Fiyat olarak iyi bir ürün. Muzlusunu aldım bakalım nasıl çıkacak. Ama önce Myo'yu bitirmem gerekiyor. Ultimate iyi marka. Daha önce l-carnitine'ini ve amino'sunu kullanmıştım. Denemek için sabırsızlanıyorum.

8. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasında dedigi gibi ürünün muz aromalası türkiye stoklarına girdi denemek lazım.

9. AMertÜnciman

AMertÜnciman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bende bu ürünü yeni aldım dün kullanmaya başladım tadı muhteşem olduğunu söylenemez ama içiliyo. Benim sorum olucak yağsız süt mü yarım yağlı süt mü ?

10. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Genelde önerilen yarım yağlı. Benim tercihim genelde soğuk suyla içmek. Hem her yerde bulunabiliyor bazen evde o gün et türü yiyemediysem ufak da olsa protein katkısı olsun diye sütle karıştırdığım oluyor. Yarım yağlı tercihim.

11. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Muzlu ultimate'imi denedim. İlk görüşüm myo'ya göre hem tat hem de karışım açısından yetersiz. Niye kıyaslıyorum çünkü ikisi de aynı fiyat aralığındalar. Ya ben çok su kattım ya da myo'ya çok alışmışım kıvamı yeterince koyu gelmedi bana. Ama kokusu çok güzel.

12. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bugün daha az suyla da denedim. Tad olarak muzluyu hiç beğenmedim. Bir daha asla bu ürünün aynısından almam. Hatta şimdiden kara kara düşünüyorum nasıl bitircem ben bunu diye.

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    haklısın kokusu çok güzel bende kullandım fakat kullandığım hiçbir ultimate ürününde topaklanma gibi bir sorun olmadı.200-250 ml de rahatça karışıyordu yani.

14. Kucuk haytavır

Kucuk haytavır Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ultimate dün bitirdim baska marka tozu kullanmadıgım ıcın kıyaslama yapamıyorum ama 2 ayda bitirdim vucut toparladı.2 ayda.Bu ayda muscleteck nitroteck kullanıcam ama ikisininde tadını kıyaslamak gerekırse ultımate suylada sutlede super karısıyor topraklama olmuyor ve lezzeti güzel Musletech neskuik tadı var yogun sekerli insanı bayayıyor ultımate 250ml su kullanırken muscletech bikere kullandım 250 ml koydum bal gibi oldu 400ml cıkarınca su miktarını kendine geldi.Bu acıdan ultimate biadım önde bana göre.performanslarınıda nitrotech bitirince sizlerle paylaşacagım

Alfamatador bunu beğendi.
  15. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Protein Tozu TÜRKİYE'nin ilk HELAL Sertifikalı Protein Tozu'ymuş.
    Kitapçığında okudum.
    Yediğimiz içtiğimize çok dikkat etmeliyiz Bazıları Helal olmayabilir.
    Aslında Diyanet'in supplement işine el atması lazım cidden

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ilk helal sertifikalı kilo aldırıcıda Ultimate markasınındı.bizim salonda heryerden Ultimate kitapçıkları çıkıyor :) eğer yanlış hatırlamıyorsam Muscle Juice idi.

17. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    içerik ve etkı olarak gayet iyi 4,5 kilosunu alıcaktım vazgectım cikolatalının tadı iğrençmiş yazılanlara göre çilekli 4,5 kilo olmayaınca vazgecmek zorunda kaldım
    paranız varsa diiğer tozlara bulaşmadan bunu denemenizi tavisye ederim piyasadakı coğu toza fark atar

AngryHun bunu beğendi.
  18. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben alıcam ve cıkolatalı almaya dusunuyorum sen mılletın ne dedıgıne bence cok tatma herkesın zevkı baskadır. Ben hep cıkolatalı proteın tozları ıctım bunuda oyle alıcam

AngryHun bunu beğendi.
  19. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Urunun basarısız oldugunu dusunen arkadaslar var mı? Sahte olma riski nedir? Ucuza buldum ondan soruyorum

20. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    Gasparı MYO nun sonuna gelınce yenı bır proteın tozu almak ıcın arastırmalara basladım...

Nıcrotech,myo ve optımum arasında gıdıp gelırken bu urunde karar kıldım..memlekette fahıs fıyatlarla satıldıgı ıcın forumdan deıbler sayesınde "ki kendısını yolda gorsem tanımam :D 15gundur muhabbet ıcerısındeyız.urunun cıleklısını alıp bana gondermek ıcın baya caba sarf ettı,hos sonunda baya sevaba da gırdı :) " urun yarın elımde olacak p.tesı gunu kullanıma baslayacagım.ıcerısınde bcaa acıkcası benı cezbettı.Urun hakkında hıcbır bılgım yokken angryhun sagolsun yardımcı oldu ve urunu tanımamı sagladı.160tl+10tl kargo=170tl ye 2.39kg 80 servıs urunu aldık...deıbler ın sheker hedıye etmek ıcın yarım saat dıl dokmesıne ragmen de kabul etmedım :D:D:D adama o kadar zahmet verdık bırde masrafa sokmayalım :) denedıkten sonra yorumları paylasırım.MYO da 1 aylık kullanımda 3kg almıstım....karsılastırma da yapabılecegım.

lakın dıkkatımı ceken bu urunun koca forumda 6bın gosterım alıp toplamda 3 sayfa yorum alması....

AngryHun ve DeibLER bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş