Ultimate Nutrition AdreNOline

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve whatismatrix tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] AdreNOline

AdreNOline is the during-workout formula that gives you 110% for the 110% you give. AdreNOline is packed with scientifically-formulated complexes to keep you energized and focused throughout your workout. Ignite your workouts and take your muscle pumps to ultimate levels with AdreNOlines N.O. DyNOmite Complex. AdreNOline also contains Glycomaze Complex, Quick Pro Complex and Recovery Glutaplex to build your muscles during training. AdreNOline is your allyin the gym and on the field. AdreNOline contains 100mg caffeine and 0g sugar per serving.

ADRENOLINE – ORANGE ICE

Supplement Facts

Serving Size: 1 Scoop (60g)
    Servings per Container 20
    Amount Per Serving:

Calories 220
    Calories from fat 10
    % Daily Value*
    Total Fat 2g 3%
    Saturated Fat 1g 5%
    Cholesterol 3mg 1%
    Sodium 200mg 8%
    Total Carbohydrate 40g 13%
    Dietary Fiber 2g 8%
    Protein 10g 20%

Vitamin A 33%
    Vitamin C 33%
    Vitamin D 33%
    Vitamin E 33%
    Thiamine 33%
    Riboflavin 33%
    Niacin 33%
    Vitamin B6 33%
    Folic Acid 33%
    Vitamin B12 33%
    Biotin 33%
    Pantothenic Acid 33%
    Calcium 33%
    Iron 33%
    Phosphorus 33%
    Iodine 33%
    Magnesium 33%
    Zinc 33%
    Copper 33%
    Chromium 83%
    Glycomaze Complex 38000mg †
    Waxy Maze
    Anabolic BCAA Complex 3000mg †
    Leucine Ethyl Ester, Valine Ethyl Ester, Isoleucine Ethyl Ester

Quick Pro Complex 10000mg †
    Hydrolyzed Whey Protein Isolate

Hydration Complex 1000mg †
    Potassium Chelate, Calcium Chelate, Magnesium Chelate, Sodium Chloride, L-Glycine, L-
    Serine

NO DyNOmite Complex 1000mg †
    Arginine Ethyl Ester Di-HCL, Arginine Alpha Ketoglutarate, Citrulline Malate, L-Norvaline

Recovery Glutaplex 2000mg †
    Glutapure® Glutamine, Glutamine Alpha Ketoglutarate, Glutamine Malate, N-Acetyl L-
    Glutamine

Fatigue Extender Complex 750mg †
    Beta Alanine, L-Carnosine

Energy Complex 3420mg †
    Caffeine Anhydrous, Vitamin A Acetate, Cholecalciferol, D-alpha Tocopherol Acetate, Ascorbic
    Acid, Folate, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Niacinamide, Pyridoxine Hydrochloride,
    Cyanocobalamin, Biotin, D-Calcium Pantothenate, Dicalcium Phosphate, Potassium Iodide,
    Potassium Chloride, Ferrous Fumarate, Magnesium Oxide, Copper Gluconate, Zinc Oxide,
    Chromium Nicotinate

Enzyme Complex 50mg †
    Glucoamylase, Amylase and Protease
    * Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.
    † Daily Values not established.
    Other Ingredients: Natural and artificial flavors, soy lecithin, sucralose, acesulfame potassium
    and FD&C Yellow # 6

Contains milk and soy.

Warning: Accidental overdose of iron-containing products is a leading cause of fatal poisoning
    in children under 6. Keep this product out of reach of children. In case of accidental overdose,
    call a doctor or poison control center immediately.

Contains 100mg caffeine per serving
    Directions: In a shaker or sport bottle, mix 1 scoop of adreNOline with 12oz of water. Sip
    throughout your workout.

2. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ,

bu ara intraworkout bir urun ariyordum , muscletech nitrotech in intravol u bulamadim bu urun vardi sadece deneyen kullanan tecrube eden arkadaslar var mi acaba ?

Tesekkurler

3. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Enerji yönünden sorun yaşayacağını sanmıyorum; aslında içerik olarak tek eksik yanı beta alanine'in az olması.

Onun dışında bir sorun göremedim; fakat Ultimate ürünleri genelde serving sayısına göre çok pahalı ürünler oluyor.

O yüzden genelde karşılığını vermiyor.

4. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    sleepy ,onerebilecegin bir intraworkout urun varmi acaba ? BSN in Volumaize da aklimda olan bir urun , bilemiyorum deneyen var mi ?

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Üründen ne beklediğini söylersen daha spesifik birşey tavsiye edebilirim.

6. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    • Athletic Performance
    • Aerobic and Anaerobic Endurance
    • Strength
    • Recovery
    • Carbohydrate and Amino Acid Uptake/Storage
    • Superior Hydration
    • Electrolyte Replenishment
    • Working Capacity of Muscle Tissue
    • Muscle and Cellular Growth
    • ATP Resynthesis
    • Protein Synthesis
    Bunlar BSN in Volumaize icin yazdiklari , sanirim en onemli olanlar ,

• Muscle and Cellular Growth
    • ATP Resynthesis
    • Protein Synthesis
    • Recovery
    cok fazla bilgim yok in workout tan beklenen en onemli sey sanirim guc artisi ve muscle growth ... kullanip etki goren arkadaslar olsa tavsiye edecek veya tecrubelerini aktaracak ...

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Matrix,

O yazılanlara sakın inanma :)

Bence bir intraworkout ürününden beklenmesi gereken şey kasları idman boyunca aminoasit yönünden beslemesi ve laktik asit birikimiyle savaşmasıdır.

Atletik performansı artırsın, anabolic etkiyi maksimum yapsın, kafadan boynuz çıkarsın...:)

Eğer tek bir ürün bunları yapsaydı, piyasada başka ürün olmazdı.

Öncelikle şunu belirteyim, antrenman sırasındaki recovery çok zor bir olay ve anabolic bir etki yakalamak.

İdman sırasında en önemli şey bünye için BCAA'lardır. Nedenlerine gelirsek:

* BCAA'lar kasların yapısında önemli yer tutar.
    * Leucine aminoasiti, kas tamiratı ve protein sentezi konusunda en önemli rolü oynar. Çünkü protein sentezinde belirleyici olan leucine miktarıdır.
    *Bunun yanında Valine' de çok önemli bir yere sahiptir. Valine aminoasiti kas tamiratı ve protein sentezinde rol aldığı gibi ATP üretiminde de görev alır. Kaslar gerek gördüğünde Valine'i ATP sentezi için kullanırlar.
    * Önerilen miktar günlük olarak her bir doz isoleucine'e karşılık 2 doz valine ve 2 doz leucine'dir.

Aslında burada kilit nokta Valine aminoasiti. Aynı zamanda ATP sentezinde rol aldığı için kas tamiratına yeteri oranda Valine saklayamayabilir vücut.

O yüzden bir Intraworkout ürününde yüksek BCAA ve hatta yüksek Valine olmalı. En önemlisi bu.

Daha sonra laktik asitle savaşacak bir içeriğe sahip olmalı. Genelde firmalar bunun için beta alanine kullanıyor.

Enerji için ise kafein en çok tercih edilen ve en etkili uyarıcı.

Aslında öyle karmaşık içeriklere gerek yok.

Tablet olarak alacağın kafein ve Purple Wraath gibi bir ürün sana yetecektir diye düşünüyorum.

Tabi idman sırasındaki performansa etki eden en önemli zaman idman öncesidir, bunu da atlamamak lazım.

İdman öncesi alınan creatin- kafein gibi ürünler laktik asitle savaşmaya yardımcı olup enerjiyi yükseltecektir.

Intrabolic-Purple Wraath(kafein desteği ile) ve hatta Scivation Xtend(iyi bir beta alanine ve kafein desteği ile) istenen sonucu verebilir.

Burada fiyat olarak bakıldığında en etkilisi Purple Wraath oluyor.

Sen bütçene göre bir seçim yapabilirsin.

İyi sporlar.

Son düzenleme: 14 Haziran 2009
  8. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Ben bu ürünün yurtdışı siparişlerle hediye olarak gönderilen tek kullanımlık numune paketlerden kullandım 2 kere,tamda bu ürünü sipariş vermeyi düşünürken bu paylaşım denk geldi,vapor,halo kullandım 2.kutu animal pump a başladım,animal pump ı öneririm ama 2.kutu da etki az hissediliyor,ama bu adrenoline bende çok yüksek etki yaptı antreman esnasında,bende sipariş etmeyi düşünüyorum.

Ama tavsiye istemişsin Animal pump'ı kullanan biri olarak memnun kaldım tavsiye ederim,Adrenoline i ise bende sipariş vereceğim.

Ama bu tip ürünler bir kutu bittikten sonra baştaki etkiyi vermiyor genelde.İlkine başladığında performansı görüp gaza gelerrek ikinci kutuyu almamak lazım.

9. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci kutunun etkisi sanirim vucudun alismasiyla ilgili butterfly , belki su sekilde yapildiginda etki daha fazla kalici olur ve devam eder, diyelimki 1. kutu no xplode 2.kutu animal pump 3. kutu adrenoline vs gibi yaparak etkiyi daha kalici kilmam mumkun olabili belki :)

Sayfayı Paylaş