Ultimate Iso 93 vs Gaspari Intrapro vs Dymatize Iso-100

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalashnikov tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu 3 iso whey arasında kararsız kaldım. Fiyatlar şu şekilde:

Dymatize: 157 Lira
    Ultimate: 147 Lira
    Gaspari: 132 Lira

Teşekkürler.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bunların arasında ultimate iso 93 derim açık ara ve fiyat yüksek. tr piyasasında iso 93 908 gramın liste fiyatı 133 tl.

3. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    dymatize iso 100

bunlar arasında kesinlikle dymatize iso 100 derim tat koku karışım etki çok mükemmel bi üründürbench_O

4. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle yorumlar için teşekkürler. iso-100 ün değerleri gerçekten çok güzel ama bana gereksiz pahalı gibi geldi. iso-93'ün de şimdi stoklarda olmadığını fark ettim. 5-14 gün içerisinde temin edilebileceği yazıyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:38 ----------

bu arada çok önemli bir hata yapıp miktarı belirtmeyi unutmuşum. bunlar 2.27 kg'lıkların fiyatları :)

5. DIESEL58

DIESEL58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ultimate iso sensation 93 ürününü kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.Fakat daha geçen gün 900 gramlığını 115 tl ye aldım ,sen 2,27 kg lığını 147 tl demişssin hocam bu fiyatı nerden ldın söylersen eğer bizde boşuna fazla paralar vermeyelim

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiyedenmi alıyorsun bu fiyatlara eğer öyle ise nerde bende alayım o fiyata hocam :)

7. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    ISO 93'ün bu fiyata TR'de bulunabileceğini sanmıyorum. Yoksa bütün whey ler hikaye kalır bunun yanında.

8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    beyler iso93 ün 5lbs olan sizce spor çantaya sığarmı,kutu boyutunu gözümde kestiremiyorum,yurt dışından getiricem, syntha 6 kutusu gibi midir boyu
    bakıyorum kova gibi kutusu var gözümde büyüyor baktıkça :d

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bu whey kutusunu çantaya koyupta salona götürenleri görüyorum. İnsan utanır onu taşırken bari sen yapma :D

Git hemen shaker pro veya smartshaker al. Hiç olmadı normal shakera koy antrenman bitince antrenman sırasında kullandığın suyu shakera dök çalkala. 2 kiloluk kocaman kutuyu taşımaktan kurtulmuş oldun böylece.

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    mesajımı iyi okumadın sanırım dostum :) spor çanta olayı yanılttı seni sanırım,ben yurt dışından gelirken spor çantaya koysam sığarmı anlamında diyorum

11. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    spor çantasına sığar diyince :D pardon dostum

12. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu fiyatlar Ukrayna'dan. Türkiye'de ütopya olduğu için yurtdışında bulunduğumu belirtme gereği duymamıştım kusra bakmayın. Bu arada iso 93 ellerinde yokmuş ben de intrapro sipariş etmeye karar verdim. Çok aşırı bir fark yoktur diye düşünüyorum aralarında. Bir de wheye ek olarak kreatin de sipariş verdim. Scitec Creatine Pure 1 kglık tercih ettim, fiyatı en ucuz olan buydu bir de yurtdışı forumlarında gördüğüm kadarıyla bu markanın imajı baya bir sağlam, fiyatı 40 lira bu arada. Kreatin konusunda saçmaladığımı düşünüyorsanız Ultimate, Dymatize gibi markalardan da 15 lira daha verip alabilirim, tavsiyelerinize açığım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:55 ----------

Arkadaşlar intrapro'nun sadece vanilyalısı varmış :( daha önce denemedim ama tadından dolayı pişman olabilirim gibi geliyor. Iso 93 ise ellerinde yok 1-2 hafta sonra gelecek gibi görünüyor. Dymatize iso-100 e çevirsem mi ne diyorsunuz?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:37 ----------

Arkadaşlar dymatize iso-100 ve ultimate iso 93 kalmamış. Iso 93 ün 1 hafta sonra geleceğini söylediler. Intrapro ise vanilyalı olduğu için vazgeçtim. Sütlü çikolata myofusion sipariş etmeye karar verdim, fiyatı ise 117 lira.

Son düzenleme: 26 Mart 2012
  13. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    IntraPro'yu kacirma derim o fiyata. Iso 93'u icememistim tadindan dolayi, asidik bir tat geliyordu nedense. IntraPro 5 pound'u burada 80 euro civarinda.

Edit: IntraPro icin sadece vanilya seceneginin oldugunu sonradan okudum, vanilyali biraz mide bulandiriyor.

14. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer çekilebilir bi tadı varsa değişiklik yapabilirim, yarın gönderecekler çünkü. Vanilyalısı 8.8 puan almış bodybuilding'de ama bu tat mevzusu kişiden kişiye göre de değişiklik gösteriyor açıkçası. Napsam bilemedim, yabancı forumlardaki yorumlara baktığımda çoğunluğun düşüncesi aralarında çok büyük bir fark olmadığı yönünde.

15. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Ben su ile iciyorum belki az yagli sut ile tadi daha iyi olabiliyordur ama vanilyalilarin hepsi kendimi kotu hissettiriyor bana dedigin gibi kisisel zevk meselesi aroma olayi. Weider CFM kullaniyorum su anda, su ile icemiyorum mesela artik sutle icmeye basladim.

MyoFusion alabilirsin bence gayet kaliteli bir protein tozudur.

16. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28

Teşekkür ederim, myofusion hakkındaki yorumlar çok çok iyi. Türkiye'deyken hep optimum kullanırdım fiyat/performans meselesinden dolayı. Fakat sırtta sivilce problemiyle karşılaşmıştım bakalım myofusion'u çok merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş