Ultimate İsocool tat sorunu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzy tarafından 3 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Arkadaşlar ben bu ürünün vişne aromalı olanını kullanıyorum, her ne kadar çok kaliteli bir ürün olsa da tadından dolayı aldığıma bin pişman oldum. Bu nasıl bir aromadır vicdan azabı gibi.. her içme vakti geldiğinde korkudan ter atıyorum o derece rezalet bir tadı var. Ben suyla karıştırıp içiyorum, tadını biraz olsun normale çevirmek için tavsiye verebilecek olan var mı?

2. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ozzy aynı derdi bende çekiyorum yazılarımı görmüşsündür.. bende portakal suyuyla içiyorum daha doğrusu içmeye çalışıyorum..
    tek çare artık spordan sonra 3-4 yumurta haşlayıp beyazını yemeği düşünüyorum.

3. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ozzy az önce deneme amaçlı isocoolu sütle karıştırdım sütü 200ml yazsada biraz daha fazla koydum tadını yumuşatmak için çokta güzel içtim midemi de hiç bulandırmadı bunu bi dene,

beğenmezsen de şöyle bi önerim var:

şimdi bu isocool çok tatlı olduğu için tam tersi bir tat meyve suyuyla iç bunu mesela acımtrak bi portakal suyu cappynin %100 portakal suyu var portakal tanecikli bi dene onu işini görebilir..

4. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    HaX7 dostum teşekkür ediyorum saf portakal suyuyla karıştırınca daha rahat içiliyor. Süt daha önce aklıma gelmişti ama tadını aldıktan sonra sütle karıştırmayı düşünmek bile midemi kaldırdığından denememiştim, kendimi hazır hissettiğim bir an denemeyi düşünüyorum :D Sana bir şey daha sorayım bunun içinden kendi ölçü kaşığı çıkıyor, 300 ml suya her seferinde bundan kaç tane koyuyorsun ben tek ölçü koyuyorum sanırım 25 gr civarı oluyor bu.

5. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    evet 26 grm protein tozu oluyo ama preotein değeri olarak 23 grm

6. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ozzy, rica ederim.

300ml suya bir ölçü koyarsan bunun adı 1 porsiyon demektir.
    sen de antremandan sonra 1 porsiyon içmelisin ancak antremanın yoğunluğuna ve kilona orantılı olarak gün içinde 2 kere de içebilirsin.

7. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Ben iso cool un seftali aromalisini almistim antrenmanin sonlarina dogru su icmezsen iyice susarsin,suylada bu karisimi yapinca tadini pek almadan icersin ben öyle yaptim ama birdaha da almam bu ürünü icinde glutamin yok yani ayni fiyata optimum varken hemde nesquik tadinda valla zevkle iciyorum...

8. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    HaX7 üründen o kadar nefret ettim ki ağır antrenman yapmama rağmen gün içerisinde 2.ye içemiyorum. insan olan böyle bir ürün yapmaz :) yatmadan önce içiyordum o şekilde de rahatsızlık duydum, şişkinlik yapmasa da midemi rahatsız ediyor belki de tadından dolayı psikolojik olarak böyle oluyordur. Şimdi bunu okuyanlar benim mız mız olduğumu düşünebilirler, ama şöyle söyleyeyim ben yiyecek içecek hiç bir şeyi ayırt etmeden yiyen ve kolay kolay midesi bulanmayan bir insanım.. ama bu ürün bambaşkaymış arkadaş, kullanan biri olarak sen biliyorsun sonuçta ne çektiğimi :D [/quote]

9. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    evet madman benim de bu ürünü ilk ve son kullanışım kesinlike 10 ytl daha fazla verip optimum'u almak çok daha mantıklı senin dediğin gibi içinde her porsiyonda 5 gr glutamin var ve tadı harika. 2lbs olanı her ne kadar 10 günlük kullanım için olsa da 20-25 gün kadar idare edilebilir. ultimate e devam etsem 1 yıl kadar götürür bi kutu, içilmiyor ki meret :)

10. aminoasit

aminoasit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY BUİLDİNG
    optimun whey alın lezzeti harika içtikçe içesim geliyo.87 ytl tişört hediyeli

11. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    HaX7 bugün sütle karıştırıp içmeyi denedim gerçekten de o iğrenç tat neredeyse yokoldu ama hala koku sorunu vardı ben de karışıma yarım muz ekleyip bunları blender'da tekrar karıştırdım inanması güç ama hem koku hem tat olarak hep içilmek istenecek bir karışıma dönüştü. Şimdi rahat rahat, hatta severek içiyorum. Yarım muzun içerdiği karbonhidratı sorun etmeyecek herkese tavsiye ederim. Şahsen sabahları kahvaltıda ve akşam yemeklerinden sonra zaten muz yediğimden dolayı benim için sorun değil.. Bu arada tam yağlı süt kullandım ve muz eklememe rağmen en ufak bir şişkinlik ve gaz problemiyle karşılaşlmadım.

12. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ozzy benim gibi aynı derdi çeken birine yardımcı olmak beni de çok mutlu etti, çalışmalarında başarılar dilerim..

13. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    HaX7 teşekkür ediyorum, sana da başarılar dilerim.

14. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    optimum 4 kilonun uzerınde bır gramajlı proteın tozunu pıyasaya sürdü.belki gorenlerınız vardır.kilosu 65 ytl'ye falan geliyor.

15. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    optimum'un protein tozları da hep vanilya veya çikolata aromalı bunlar ancak sütle içilir.. herhalde yatmadan önce protein tozu alanlara yönelik seçenekler bunlar ancak antreman sonrasınıda hesaba katmalılar...

antreman sonrası meyve suyu veya suyla içen var mı bu aromaları ?

16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

muscletech firmasına ait olan nitro tech adlı protein tozunun çikolatalısını suyla kullanıyordum tat olarak hiç bir sorun teşkil etmiyor sonuçta su tatsız, aromasız ve kokusuz bir içecek...

17. cancan

cancan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    bursa
    istersen biraz meyve şekeri kat meyve şekeri (acısını) kötü dadını düşürür.ancak dikkat et bu şekeri fazla
    katma aksi halde çok tatlı olur.meyve şekeri normal çay şekerinden 3 kat daha fazla tatlı.pakedinde
    çay şekerinden %40 daha az kullanın yazıyor. Afiyet olsun.SAYGILAR

Sayfayı Paylaş