Uht Süt Ve Pastörize Yoğurt

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve berkhan872 tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Ben Yulaf Ezmesiyle Birlikte UHT Süt Ara Öğündede Bir Kase Pastörize Yoğurt Tüketiyorum Forumda Bazı Konularda Uht Sütlerin Ve Pastorize Yoğurtların Birçok Yararlı Bakterilerin Vb Enzimlerin Isıl İşlemde Yok Olduklarını Öğrendim Bazı Profosyonel Sporcuların Definasyon Ve Bulk Programlarında Dikkatimi Çekti Süt Ve Yoğurt Yer Almıyor Bende Beslenme Programımdan Bu İkisini Doğal Olmadığı İçin Kaldırmayı Düşünüyorum İyi Yapmış Olurmuyum Yoksa Gerçekten Isıl İşlemden Geçmişte Olsa Bakterisi Ölmüşte Olsa Vücut Geliştirme İle Uğraşan Bir Kişinin Bu İki Ürüne İhtiyacı Varmı Gerekirmi Yani Bilgilerini Bekliyorum Şimdiden Tşk Ederim

DİPNOT- Öncelikle Merhaba Herkeze Uht Sütler Ve Pastörize Yoğurtlar Hakkında Tüm Konuları Okudum Yani Bu Başlıkta Konular Olduğunun Farkındayım Fakat Sorumun Ve Kafadamki Soru İşaretinin Cevabını Bulamadığım Ve Bulamayanlarında Bu Başlık Altından Verilecek Olan Bilgilere Göre Bulabilmesi İçin Konuyu Açmış Bulunmaktayım Forum Yöneticilerinin Bilgilerine..

Sayfayı Paylaş