Ufak bir yardım istiyorum :) ne yemeliyim konuda acıklamada bulundum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve xoxo tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xoxo

xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. KONUYU NEREYE ACICAMI BİLMEDİĞİM İÇİN BESIN BOLUMUNE ACMAYI UYGUN BULDUM DAHA ONCESINDE BUNA BENZER KONU AÇILDI MI BİLMİYORUM AÇILDIYSA FARK EDEMEDİM KUSURA BAKMAYIN..
    yas 18 daha önce sporla (karate) ilgileniyordum daha doğrusu hala devam ediyorum denebilir sadece ara vermistim sıkıldım vs. bahaneler.. aynaya baktım bir gün ve durum vahım göbek olusmus buda rahatsız ediyor birilerine danıstım sporu bıraktıgın ıcın kaslar yağ baglamıs falan dediler bilmiyorum sizden yardım almak istedim. Fazla sıkmadan konuya geciyim :) spor salonuna gitmeyi düsünmüyorum yeniden idmanlara düzenli gidicem bununla birlikte ne yemeliyim nasıl beslenmeli agırlık olarak ne alınmalı amacım vücüt yapmak degil göbegim gitsin yeterli örnek salata diyelim ne salatası falan bu sekilde :) yardımcı olursanız sevinirim umarım anlatabilmisimdir :)

2. DeliKadir17

DeliKadir17 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    protein alman gerek tavuk yumurta aki sut lor vb

xoxo bunu beğendi.
  3. xoxo

xoxo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka yardımcı olabilecek var mı ?

4. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum unu,şekeri,yağı,tuzu kesmelisin yani çok az miktar kullanmalısın bol bol su içmelisin ve beslenme düzenini oturtmalısın anladığım kadarıyla hacim istemiyorsun ama gerekli karbonhidratı da almalısın. Öğünlerini belirle kahvaltı,öğle yemeği,akşam yemeği vb. gerekli proteini ve karbonhidratı sağla ve kardiyoyu ekle derim :)

Sayfayı Paylaş